Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nierówna praca silnika


fafa61

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób porządną diagnozę, ja nie jestem do końca przekonany że to wina tylko i wyłącznie DPF-a :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo znowu się przymulił, raz łapie od około 2500 - raz jeszcze wcześniej , a raz 2800, Odpuszczam temat do końca miesiąca( w tym hamowni) Na razie śmigam zony ibizą 1.9 sdi......i banan na twarzy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do końca się nie zgodzę , dookoła komina jeżdżę golfem IV, przy moich 120 kg duże drzwi i dwa razy większa wysokość zapewnia wygodę na co dzień.

Ale banan pojawia się dopiero jak się wcisnę do A4 :hi::decayed::)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie chce zaczynać nowego wątku i dlatego zadam pytanie w tym., zauważyłem ostatnio ze poci mi się silnik z okolic uszczelniaczy przy rozrządzie.Na pasek lekko idzie olej ale nie do przesady. W/g planu ostatni rozrząd wymieniany byl w aso Holland przy okolo 125 tys.teraz mam 180tys i w planach w realu mialem go robić przy 210 tys..Moje pytanie to czy w przypadku lekko moktego paska rozrządu jest prawdopodobieństwo ze skrava sie jego żywotność. ?

I jeszcze jedno, jeden kolega z naszego forum sprzedaje kpl rozrządy do maszych motorówek H3MR.... coś tam coś tam.Za około 800 stowek ,niby ori z sygnatura z aso.Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek to nie łańcuch, zdecydowanie powinien pracować na sucho :naughty:

Według mnie zaolejony pasek rozrządu, jest powodem do jego jak najszybszej wymiany na nowy ( oczywiście razem z usunięciem przyczyny zaolejenia ) :hi::)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie tego forumowicza co sprzedaje takie zestawy.chce byc pewny tego co ewentualnie kupie

sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...