Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór szerokości felg


camillotychy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, co prawda felgi będę kupował dopiero w okolicach grudnia/stycznia ale na wstępie już mam mały dylemat. Wybór padł na 3sdm 006 19" :

xgpy9q3j.jpg

Samochód w którym będą jeździły to A4 B6 Quattro. Problem tkwi w tym jakie szerokości wybrać, są trzy opcje:

4x10" - pytanie czy upcham przód i czy nic nie będzie obcierało, widziałem na south elite że było b7 które miało wsadzone taki zestaw, ale nie udało mi się ustrzelić właściciela żeby o wszystko wypytać.

2x8,5" i 2x10" - O ile się nie mylę, to musiałbym wsadzić tą samą szerokość opony ze względu na Q, a wtedy na tyle będzie to wyglądało niezbyt fajnie w stosunku do przodu i zrobi się spory naciąg.

4x8,5" - opcja najrozsądniejsza, ale nie zrobi to takiej roboty jak w przypadku 10" chociażby na tyle.

Liczę że ktoś coś doradzi i podpowie, bo ja już sam nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia opcja jest tak jak piszesz najrozsądniejsza, na pewno nie będzie to wyglądać tak dobrze jak 10" z tyłu ale jaki wtedy rozmiar opony 235 na takiej szerokości to już bedzie spory naciąg i opony moment się zniszczą jednak więcej nie założysz z powodu szerkości felgi z przodu, no chyba że upchasz do auta pierwszą opcje tylko w tym przypadku przód moze obcierać trzeba by szukać kogoś kto ma z przodu taką szerokośc felgi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, fajnie by było znaleźć kogoś na przymiarkę, a o oponie jak coś to myślałem 225/35 więc przy 10" zrobił by się spory naciąg.


nikt się więcej nie wypowie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...