Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks lubi jak go poniewieram na forum :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luuubisz to suko.....

...tak mi się skojarzyło :decayed:

Opublikowano

Tomeks lubi jak go poniewieram na forum :gwizdanie:

dziwne , jest starszy więc myślałem że trchę szacunku mu się należy :wink4:

Opublikowano

Tomeks lubi jak go poniewieram na forum :gwizdanie:

dziwne , jest starszy więc myślałem że trchę szacunku mu się należy :wink4:

:cool1:

Opublikowano

Nie przeginaj :angry:

pedal

:decayed:

Cie mial. :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:10_________________________________________________nie bede dyskutowal z kims Twojego pokroju Panie Tomasz.

Dziekuje i dobranoc....

Nie przeszkadza Ci pisanie jedna reka??

Jakbys wyjal tego palca z tylka to moze szybciej bys odpowiadal :cool1:

lekka szydera w formie żartów jest do przyjęcia :cool1:

ale to co napisałeś,to zwykłe ubliżanie :angry:

żałosne :thumbdown:

Opublikowano

Dobry jestes.I zawsze odwroci kure pierzem,czy tam kota ogonem :rolleyes:

Opublikowano

spokój Pomorszczaki bo jak nie to będę w Bukowinie biegał o 4 rano po waszym piętrze i krzyczał :

POMORZE--->KULIG :naughty::decayed:

Opublikowano

spokój Pomorszczaki bo jak nie to będę w Bukowinie biegał o 4 rano po waszym piętrze i krzyczał :

POMORZE--->KULIG :naughty::decayed:

i tak będziesz :cool1:

Opublikowano

spokój Pomorszczaki bo jak nie to będę w Bukowinie biegał o 4 rano po waszym piętrze i krzyczał :

POMORZE--->KULIG :naughty::decayed:

i tak będziesz :cool1:

w sumie fakt :polew: :polew: :polew:

no chyba że za 2 tygodnie mnie ugościsz po Królewsku to przemyślę sprawę :naughty:

Opublikowano

spokój Pomorszczaki bo jak nie to będę w Bukowinie biegał o 4 rano po waszym piętrze i krzyczał :

POMORZE--->KULIG :naughty::decayed:

i tak będziesz :cool1:

w sumie fakt :polew: :polew: :polew:

no chyba że za 2 tygodnie mnie ugościsz po Królewsku to przemyślę sprawę :naughty:

nie licz na to :decayed:

...a w BT będę z tobą krzyczał :cool1:

Opublikowano

spokój Pomorszczaki bo jak nie to będę w Bukowinie biegał o 4 rano po waszym piętrze i krzyczał :

POMORZE--->KULIG :naughty::decayed:

i tak będziesz :cool1:

w sumie fakt :polew: :polew: :polew:

no chyba że za 2 tygodnie mnie ugościsz po Królewsku to przemyślę sprawę :naughty:

nie licz na to :decayed:

...a w BT będę z tobą krzyczał :cool1:

:good: kup petardy , wpierd.... Hugo do pokoju :decayed:

Opublikowano

przecie suni nie bedzie :cool1:

Opublikowano

przecie suni nie bedzie :cool1:

no to Bienkowi , za brak szacunku do starszych :decayed:

Opublikowano

przecie suni nie bedzie :cool1:

no to Bienkowi , za brak szacunku do starszych :decayed:

przegiął chłopak :cool1:,miałem o nim inne zdanie :disgust:

Opublikowano

przecie suni nie bedzie :cool1:

no to Bienkowi , za brak szacunku do starszych :decayed:

przegiął chłopak :cool1:,miałem o nim inne zdanie :disgust:

dobra , nie pucuj się już ...

Bieniek jest ok , wybacz mu bo jest młody , zbiera doświadczenie :decayed:

Opublikowano

przecie suni nie bedzie :cool1:

no to Bienkowi , za brak szacunku do starszych :decayed:

przegiął chłopak :cool1:,miałem o nim inne zdanie :disgust:

dobra , nie pucuj się już ...

Bieniek jest ok , wybacz mu bo jest młody , zbiera doświadczenie :decayed:

nie broń go Piotr :cool1:,daj spokój :angry:

poziom jaki zaprezentował jest żałosny :sick3:

Opublikowano
:kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 12:36_________________________________________________Jeebany jak sie siebie ofiare zrobil :wink4:
Opublikowano

Sław oglądałeś busa??

Opublikowano

jo

padaka

przebieg minimum 500 i zdychające turbo...

Opublikowano

a mówił że za***isty jest, że przebieg nie kręcony i ma kwitek na druciku pod maską od wymiany oleju:polew:

obecnie 254 tyś chyba :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.