Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dzisiaj sie wybiera :?: :gwizdanie:

Ja :good:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym wpadl, ale zaraz sie dowiem ze jezdze krzywo poskladanym trupem;]

to wole nie :polew:

Opublikowano

hehe już latasz ??

Opublikowano

Podziękował. Ale coś mało, tylko 4 auta :thumbdown:

Opublikowano

ja bym wpadl, ale zaraz sie dowiem ze jezdze krzywo poskladanym trupem;]

to wole nie :polew:

To co ma powiedziec Mydlo ze swoim B4 :?: :naughty:

Opublikowano

podziękował :hi:

Opublikowano

Łepski co jest grane że nie można ci wysłać PW.... :mysli:

Opublikowano

Łepski co jest grane że nie można ci wysłać PW.... :mysli:

ale zajeboło octem :sick3:

pewnie ma cię w ignorowanych :cool1:

...jak wszyscy,którzy cię poznali :gwizdanie:

Opublikowano

Aaa ty Tomeks to się nie wpierdalaj między d*pę a papier... dobra... jak Pan wypsiu pisze do Łepskiego

:polew: :polew: :polew:

Z Łepskim łączą nas interesy ma mi przywieść beczkę śledzi ...bo jebie octem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łepski co jest grane że nie można ci wysłać PW.... :mysli:

Forum nie lubi Ł :decayed:

Pisz via mail :wink4:

Opublikowano

Aaa ty Tomeks to się nie wpierdalaj między d*pę a papier... dobra... jak Pan wypsiu pisze do Łepskiego

:polew: :polew: :polew:

Z Łepskim łączą nas interesy ma mi przywieść beczkę śledzi ...bo jebie octem :polew: :polew: :polew:

bo zaraz jebne meila na twoją dzielnicę,że jesteś z Ku Klux Klanu i cię dojadą sąsiedzi :cool1:

Opublikowano

Coś drętwo tu ostatnio, nikt nie spamuje, nie bluzga... ;( Niedługo będzie jak u kolegów z drugiego forum, spoty w parę osób raz na 3 miechy ;(

Opublikowano

Raz, dwa, trzy ... k**wa mac :decayed:

Opublikowano

Łepski,ty w chyuja walisz :wallbash:

...co ty k**wa rozsyłasz za plotki :angry:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 23:34_________________________________________________

Łepski,ty w chyuja walisz :wallbash:

...co ty ku***a rozsyłasz za plotki :angry:

WTF :?:

co WTF :angry:

co za plotki rozsiewasz,k**wa mać :wallbash:

Opublikowano

Łepski,ty w chyuja walisz :wallbash:

...co ty ku***a rozsyłasz za plotki :angry:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 23:34_________________________________________________

Łepski' date='ty w chyuja walisz :wallbash:

...co ty ku***a rozsyłasz za plotki :angry:

[/quote']

WTF :?:

co WTF :angry:

co za plotki rozsiewasz,ku***a mać :wallbash:

Co za plotki :?: Zadowolony :?:

Opublikowano

Co za plotki :?:

że mój c**j jest słodki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co za plotki :?:

że mój ch***j jest słodki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew::drunk:

A mialo byc w sekrecie :gwizdanie:

Opublikowano

Co za plotki :?:

że mój ch***j jest słodki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żaliłeś się, że malutki ale, że słodki ? Jak ty to sprawdziłeś?

Opublikowano

Co za plotki :?:

że mój ch***j jest słodki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żaliłeś się, że malutki ale, że słodki ? Jak ty to sprawdziłeś?

no Łebskiego plotki :evil:

Opublikowano

no Łebskiego plotki :evil:

Pyrtol sie, ja takiego nie znam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.