Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14-15

jaca będzie jechał trochę później,możesz się z nim ustawić

Panowie, odpadam jednak jutro... ;( ;( ;(

Następnym razem obiecuję poprawę :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wlasnie.Jak kupisz kompletny to jeszcze halogeny sprzedasz i taniej wyjdzie.

Macku jedziesz dzisiaj?

Opublikowano

Łepski,jedziesz?

Opublikowano

Z Resztkami i Mydlanym na 16 jestesmy umowieni na wyjazd.A reszta?

Opublikowano

Z Resztkami i Mydlanym na 16 jestesmy umowieni na wyjazd.A reszta?

przy zjeździe z obwodowej w Gdyni?

Opublikowano

Z Resztkami i Mydlanym na 16 jestesmy umowieni na wyjazd.A reszta?

przy zjeździe z obwodowej w Gdyni?

U Mydlanego pod domem,ale jeszcze nie wiem gdzie to :kox: :kox:

Zabrac Cie Tomaszu?

Opublikowano

U Mydlanego pod domem,ale jeszcze nie wiem gdzie to :kox: :kox:

dobrze ze masz Q,on mieszka na jakimś zadupiu :cool1:

Zabrac Cie Tomaszu?

raczej tak,ale jeszcze do ciebie dryndne :wink4:

Opublikowano

Zabrac Cie Tomaszu?

Nie, Tomasz mial mnie zabrac :kox:

Opublikowano

No wlasnie.Jak kupisz kompletny to jeszcze halogeny sprzedasz i taniej wyjdzie.

Macku jedziesz dzisiaj?

Niet, dziś mam ważne transmisje cały dzień :polew:

BTW widzę że przylookałeś mojego posta o zderzaku :> Niezły refleks bo wisiał tylko chwilę a potem usunąłem bo się rozmyśliłem :>

Opublikowano

Zabrac Cie Tomaszu?

Nie, Tomasz mial mnie zabrac :kox:

bądź u mnie o 15.30,o ile jedziesz,bo parówo nie odpowiedziałeś :angry:

No wlasnie.Jak kupisz kompletny to jeszcze halogeny sprzedasz i taniej wyjdzie.

BTW widzę że przylookałeś mojego posta o zderzaku :> Niezły refleks bo wisiał tylko chwilę a potem usunąłem bo się rozmyśliłem :>

no właśnie nie wiedziałem czego jego post ma sie tyczyć :mysli:

...myślałem,że do gadania bredni doszło pisanie bredni :polew:

Opublikowano

bądź u mnie o 15.30

Topsze, topsze :decayed:

Opublikowano

bądź u mnie o 15.30

Topsze, topsze :decayed:

albo wcześniej,bo jestem od paru dni sam w chacie i mam w c**j naczyń do zmycia :evil:

Opublikowano

Kupiłem sobie lansiarskie naklejki, miałem być królem remizy i zjebałem ;( Nie umiem ich obsługiwać :wallbash: Nawet napisałem do kolesia, żeby mi instrukcję obsługi przysłał :polew: No i przysłał - mam je mocno napieprzać zanim zerwę folię ochronną. I d.upa, została już tylko jedna i teraz się boje jej ruszyć :polew: A oto wynik pierwszego podejścia:

whoreb.jpg

:polew: :polew: :polew:

Problem polega na tym, że jak odklejam tą folię ochronną z góry to część liter na niej zostaje a pozostałe zostają na tym białym papierze na spodzie. Na tej popieprzonej naklejce każda literka jest osobno, jak żyję czegoś takiego nie widziałem :wallbash: Oczywiście ta na focie jest trochę zmasakrowana bo się wkurzyłem i zgniotłem sukę ale teraz ją wygrzebałem z kosza i przeprowadzam na niej testy różnych metod odklejania/przyklejania :>

Opublikowano

makówa musisz ogolić klate inaczej nie złapie :cool1:

Opublikowano

makówa musisz ogolić klate inaczej nie złapie :cool1:

To nie na klatę, to na dzwonki. Ale nie umiem jej odpowiednio uformować :polew:

Opublikowano

albo wcześniej

a do sklepu jeszcze chcesz zajechac :mysli: :?:

Opublikowano

albo wcześniej

a do sklepu jeszcze chcesz zajechac :mysli: :?:

si

Opublikowano

To na 15 :?:

Opublikowano

NIe!Na 15:30

Opublikowano

No wy tak, ja jeszcze Tomkowi naczynia musze pomyc :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.