Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek dzwonił i zmiana planów - o 17 pod Castoramą Gdańsk - Osowa.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pracuje 4 km od lotniska w Pruszczu i stwierdzam, że pogoda jest za***ista

Opublikowano

No jest jest, trochę ciemnych chmur sobie lata ale jest ok.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 14:15_________________________________________________Zbiórka pod Castoramą odwołana z powodu zakorkowanej obwodnicy.

Opublikowano

spotkajcie się na Lotosie w Pruszczu

Opublikowano

Spotykamy sie po 17:30 po Olivia,czyli pod Mcdonaldem

Opublikowano

Fazy nie jechałeś na VW?

Opublikowano

Fazy nie jechałeś na VW?

będę jutro rano :good:
Opublikowano

Ja też jutro...

Opublikowano

No Pany ... a4-klub pomorze godnie reprezentowany na vw mani :D :gwizdanie: :cool1: pozdroo dla was :):hi:

Opublikowano

Nie podszedłeś na browara leszczyno :disgust:

Opublikowano

Maqk w jednym z linków ze zdjęciami z manii jest Twoja fura na focie :przebiegly:

Opublikowano

No też już widziałem i wygląda jak traktor w porównaniu z innymi :polew: Teraz widać, że 1 BE nie robi roboty :>

Opublikowano

Znasz k**wa ZYGE z orunii?? :cool1:

Opublikowano

Na necie ktoś pisał, że jakiś Golf 4 angol wjechał w innego Vw i spierdolił - może to ten angol na kołpakach co nam V pokazywał jak przejeżdżał? A jak z Lodówą i Łepskim objazd robiliśmy to ciągle nas blokował bo się zatrzymywał na środku... Był też jakiś wp***dol, kilka potrąceń i jakieś obtarcia. To ta ciemniejsza strona VW Manii 2010 :>

Opublikowano

Znasz ku***a ZYGE z orunii?? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

ja jestem ZYGA :decayed:

Opublikowano

A o co z tym zygą chodzi? Jakieś dymy były? I rzucanie ksywami? :polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:10_________________________________________________Mania Patrol:

sml2.th.jpg

sml1.th.jpg

I Kacza:

sml3.th.jpg

Opublikowano

Na necie ktoś pisał, że jakiś Golf 4 angol wjechał w innego Vw i spier***ił - może to ten angol na kołpakach co nam V pokazywał jak przejeżdżał? A jak z Lodówą i Łepskim objazd robiliśmy to ciągle nas blokował bo się zatrzymywał na środku... Był też jakiś wp***dol, kilka potrąceń i jakieś obtarcia. To ta ciemniejsza strona VW Manii 2010 :>

Pewnie to Ci o których piszesz

Opublikowano

MAcku pokaz fotki :wink4:

Opublikowano

Nie mam i nie będę miał jeszcze jakiś czas bo to pożyczony aparat i kabla nie ma a od mojego nie pasuje. Dopiero gdzieś za tydzień będą :thumbdown:

Opublikowano

No jazdy byly ostre na vw mani :D

Widzialem nawet jak koles Gulfem na 'GLE' potracil ochroniarza :D od razu wylecial ze zlotu :D :gwizdanie:

Nie podszedlem na pifo bo sie zwijalem ... kobita marudzila juz :/ nastepnym razem Pany :hi:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 01:39_________________________________________________OOoooo jest i foto mojej padaki :cool1:

Dziekowac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.