Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek wszystkich łyknął :> Ale spoko, Rdzawy sprzęgło oszczędzał w swoim bolidzie :>[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:42_________________________________________________Worthersee 2010 movie - full length

VAG EVENT 2010 - full length

Grube filmiki :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zapraszam na jazdę tak z rolki.. a nie z miejsca :naughty: sprzęgło na program jeszcze oszczędzam :decayed: choć i tak czarno to widzę, filmik niezłe szczególnie ten drugi..

i napiszcie jakie tam piwo chcecie żeby mi Tomeks nie płakał więcej.. :polew:

Opublikowano

No dlatego napisałem że oszczędzasz :decayed: I bardzo dobrze, ja już wymieniłem razem z dwumasem :kox: Ale u mnie ślizgać zaczęło się już przed programem, więc chipa nie winię :cool1:

Opublikowano

dajesz te felgi do prostowania ?? mnie się spodobał pomysł z tą farbą co świeci w nocy :naughty:

Opublikowano

Póki co plan jest taki że daję :) Znalazłem dziś fajną fotkę na necie i okazuje się, że w kolorze te koła też nieźle wyglądają, mimo że takie wąskie ramiona mają. Nie czuję jak rymuję, bitchezzz :polew:

img2259v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

biały kolor je powiększa

Opublikowano

wyglądają elegancko z twoim czarnym będzie się prezentować na prawdę zacnie

ja tam się zastanawiam nad

SUCKER.jpg

Opublikowano

Hmm na focie nieźle wyglądają, to lambo? Jeśli tak to u nas pewnie tylko repliki są :decayed:

Opublikowano

nie no tu tylko repliki wchodzą w gre.. są tam na allegro takie.. chciałbym coś innego niż wszyscy, czyli ori wzory raczej odpadają, a tez nie mam nie wiadomo jakich funduszy żeby kupować felgi za 5tys, zresztą to samo wczoraj mówiłem :wink4:

Opublikowano

fakes.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kupuj ori, pewnie jedyne xx.000 zł :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:46_________________________________________________Antonio, cena chyba niezła? Kratki dorezasz z siatki tuningowej :naughty:

Opublikowano

może ktoś ma namiary gdzie stoi jakieś auto na oryginalnym LM od BBS'a.. mógłbym tam podjechać dostawczakiem z lewarkiem jakimś dobrym i pożyczyć sobie na sezon :polew:

Opublikowano

halogeny normalnie pasują, tak :mysli:

zaraz odpale ETKĘ i zobacze po ile kratki są

Opublikowano

No LMy to ja bym nawet mógł repliki mieć ehh... niestety te z allegro mają za małe ranty. Chociaż był jeden gość na forum, który kupił właśnie te chińskie repy. Ale z tego co pamiętam to chyba sprowadził z UK albo DE jakąś wersję z większym rantem. Nakleił loga BBS i wyglądało to super. Nawet teraz się jeszcze nad nimi zastanawiałem ale stwierdziłem, że jeśli miałbym próbować się dostać na jakieś VAG-eventy to tam od razu odkryją że to fake i będzie siara :polew:

Opublikowano

te na allegro mają plastikowe śrubki :wallbash: :wallbash:

gdzieś widziałem na eBayu kpl zderzak z s-line za 200 ojrasów :evil:

Opublikowano

halogeny normalnie pasują, tak :mysli:

zaraz odpale ETKĘ i zobacze po ile kratki są

kratki jakoś 80zł

halogeny sa te same

Opublikowano

ale jakbyś kupił zderzak od wersji z USA, mógłbym się nawet zamienić :evil:

Opublikowano

no no kratki niecałe 90 PLN sztuka minus rabacik :kox:

... ale spryski są podobno inne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.