Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jo,spryski ninne,ja kupowałem nowe w ASO :kwasny:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jo,spryski ninne,ja kupowałem nowe w ASO :kwasny:

nie mów "JO" bo nowa koleżanka pomyśli że wieśniak z ciebie :polew:

rdzewek Ty kup tego amerykańca a ja kupie od Ciebie Twój black edition :naughty:

Opublikowano

ja tam tylko obryskówki potrzebuje.. jak nie to :ad:

Opublikowano

ja tam tylko obryskówki potrzebuje.. jak nie to :ad:

te odblaski w piz*u drogie są :wallbash:

8E0945071 brak dostępności w PL

Opublikowano

no wiem.. ;(

ale wygląda to zacnie :naughty:

Opublikowano

zobacz ten od eS'ki

http://allegro.pl/audi-a4-s4-2007-przod-kompletny-spryski-czujniki-i1423054326.html[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:44_________________________________________________oooo wypisu się u nas pokazał :kox::hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dopisany: 03 Luty 2011, 21:44_________________________________________________oooo wypisu się u nas pokazał :kox::hi: :hi: :hi:

....antonio kto albo co to jest te wypisu..... :mysli:

Opublikowano

a c**j wie :kox:

Opublikowano

Póki co plan jest taki że daję :) Znalazłem dziś fajną fotkę na necie i okazuje się, że w kolorze te koła też nieźle wyglądają, mimo że takie wąskie ramiona mają. Nie czuję jak rymuję, bitchezzz :polew:

img2259v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jak chcesz rant,to te pięknie leżą w B6 :naughty:http://allegro.pl/bbs-lm-18-stan-bdb-polecam-i1443034635.html

Opublikowano

te bbs są fajne, ale nie podejdą.. :gwizdanie:

Opublikowano

5dddef91dc670a00gen.jpg

de1ad7888793d801gen.jpg

Opublikowano

11cali na tył wlazło :kox: :kox: ??? swoją drogą to na zdjęciach co wstawiłeś nie są to repliki ?

------------------------------------

niestety się myliłeś :gwizdanie:

on tam u siebie w wątku napisał..

felga przod 8cali opona 215/35

tyl 9cali opona 225/35

Opublikowano

podobno repliki..

ale wyglądają nieźle :cool1:

28dc370aee4bf753gen.jpg

Opublikowano

w takim zastawieniu założył bym nawet do siebie tylko że 19", tylko ciekawe jak w końcu wygląda sprawa quattro a różna szerokość kół.. no i niestety te repliki z allegro naszego są dosyć słabe, nie wiem czy by dały się pomalować..

Opublikowano

nie wiem czyje to auto ale liczyłem,że z tyłu 10cali będzie.

65888df5a6177435gen.jpg

Opublikowano

tam chyba jakiś dystans był dany..

Opublikowano

Nie no GILI przecież nie dam 7 koła za felgi :decayed: Poza tym LMy znam, to moje marzenie :decayed: Co do tych replik z fotek Bartka to jak już wcześniej pisałem na allegro są tylko te z mniejszym rantem, te które ma na tyle są z ebaya jak dobrze pamiętam. Rdzewek, to właśnie o tym aucie klubowym pisałem odnośnie tych replik BBS.

Opublikowano

jakby te z eBaya były jakoś jakościowo spoko, to można by się zastanowić.. :evil:

Opublikowano

Nie no GILI przecież nie dam 7 koła za felgi :decayed: Poza tym LMy znam, to moje marzenie :decayed: Co do tych replik z fotek Bartka to jak już wcześniej pisałem na allegro są tylko te z mniejszym rantem, te które ma na tyle są z ebaya jak dobrze pamiętam. Rdzewek, to właśnie o tym aucie klubowym pisałem odnośnie tych replik BBS.

Jak masz skręcane felgi,to z większym rantem niema problemu :cool1:

http://allegro.pl/rant-ranty-bbs-rs-rm-rf-2-5x15-nowe-i1439514999.html

Opublikowano
:bry: ziomki, co słychować ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.