Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie jutro robimy spota?

proponuję u Oli tak na 18-19 :naughty:

oczywiście grill,browary,itd...................

...k**wy,narkotyki też :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie jutro robimy spota?

proponuję u Oli tak na 18-19 :naughty:

oczywiście grill,browary,itd...................

...k**wy,narkotyki też :kox:

Tomek dziwki brzmi ładniej :kox:

Opublikowano

nie o brzmienie chodzi :cool1:

...tylko o grzmienie :naughty:

Opublikowano

nie o brzmienie chodzi :cool1:

...tylko o grzmienie :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Antonio jak parch?

korekcje

-0,38 -0,80 0,40 0,56 :wallbash:

dzisiaj wyczyszczę EGR i map sensor bo może od plack'a zaświrował :mysli:

Opublikowano

To padlina już bez PLAKA nie zapala ?? :decayed::kox:

Opublikowano

Witam za tydzien tez jestescie pod Matarnia :mysli:

Opublikowano

skrzynię manual do 2.5 ośka + detale szukam.

jakby ktoś wiedział,to dawać info :cool1:

Opublikowano

...przeszczep Gili... :cool1:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

GILI widziałem Twoje auto, jest całe, znaczy było, teraz to nie wiem bo Bieniek pokrywę silnika zdjął i coś tam grzebał i przekładał do swojego żeby sprawdzić jakieś pierdoły :decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________

Witam za tydzien tez jestescie pod Matarnia :mysli:

Kolego różnie to bywa, ostatnio częściej jesteśmy w "klubowym" warsztacie u Ola bo klimat fajniejszy a i grill jest i piwko jak ktoś ma transport :decayed:

Opublikowano

a mozesz mi podać stronke jego warsztatu ?

Opublikowano

Panowie.. Wesołych!!!...

alleluja4.jpg

Opublikowano

a mozesz mi podać stronke jego warsztatu ?

http://az.gda.pl/

Opublikowano

a mozesz mi podać stronke jego warsztatu ?

http://az.gda.pl/

:good:

założy mi gwint wymieni termostat czujnik temp + wymiana płynu i nie zedrze ze mnie duzo kasy ? :decayed:

Opublikowano

dzięki Łukasz,wzajemnie :hi:

dzisiaj spocik był udany,co prawda szkoda że Bieniek się nie wy***ał na motorze,ale przynajmniej zj***ł se kolejną rzecz w parchu :decayed:

Opublikowano

a mozesz mi podać stronke jego warsztatu ?

http://az.gda.pl/

:good:

założy mi gwint wymieni termostat czujnik temp + wymiana płynu i nie zedrze ze mnie duzo kasy ? :decayed:

Jasne :good: I wpadnij przy okazji na grilla :decayed:

dzięki Łukasz,wzajemnie :hi:

dzisiaj spocik był udany,co prawda szkoda że Bieniek się nie wy***ał na motorze,ale przynajmniej zj***ł se kolejną rzecz w parchu :decayed:

A odwiózł ktoś Bieńka czy w kanale pod B7 nocuje ? :decayed:

Opublikowano

Miło było poznać... :good:

Do zobaczenia na mieście i spotach :wink4:

2.8 b5 czarne :)

Opublikowano

Miło było poznać... :good:

Do zobaczenia na mieście i spotach :wink4:

2.8 b5 czarne :)

Wzajemnie :hi:

Opublikowano

Miło było poznać... :good:

Do zobaczenia na mieście i spotach :wink4:

2.8 b5 czarne :)

fajnie ta bepiuntka popierdala :kox:,jedynka,dwójka,jeden pisk :evil:,tylko sprzęgło strasznie wysoko bierze :cool1:

:decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.