Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Pumeks faktura wysłana :wink4: przed piątkiem wkleję "Zawiadomienie" :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________zawiadomieniee.jpg

Pierdzi koza pierdzi,

z d*py się jej kurzy

niech nam państwo młodzi

żyją jak najdłużej..... :hi:

Gratuluje odwagi alvaro :decayed:

Ja wczoraj miałem rocznicę 18 lat minęło jak jeden dzień .... :gwizdanie:

Opublikowano

Pumeks faktura wysłana :wink4: przed piątkiem wkleję "Zawiadomienie" :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________zawiadomieniee.jpg

Pierdzi koza pierdzi,

z d*py się jej kurzy

niech nam państwo młodzi

żyją jak najdłużej..... :hi:

Gratuluje odwagi alvaro :decayed:

Ja wczoraj miałem rocznicę 18 lat minęło jak jeden dzień .... :gwizdanie:

Uła, niezły staż :good: :good: :good:

U mnie 20. września pęknie 8 latek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

zawiadomieniee.jpg

więc jednak Ola psa sobie nie kupiła :cool1:

mówiła,że albo kupi sobie szczeniaczka,albo chajtnie się z tobą..................bo ma ochotę wytresować kogoś :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

BTW, alvaro - gratulacje :good: :good: :good: :good: :good: :good:

My w maju też mieliśmy ślub naszego klubowego Kolegi, była odpowiednia "oprawa" oczywiście (samochód Młodych - srebrny sedan B7 2.0 TFSI w obstawie 10 innych A4 :P ):

http://www.6sense.pl/ldzbanda/#/content/pictures22/

DSC6533.JPG

(przed kościołem :P )

Opublikowano

Pany wiecie dla czego Kimi nie dojechał na pierwszego spota pomorskiego...bo nie mógł otworzyć maski .... :decayed:

dziudziol4

Opublikowano

Pany wiecie dla czego Kimi nie dojechał na pierwszego spota pomorskiego...bo nie mógł otworzyć maski .... :decayed:

dziudziol4

:nabijasie:

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:59_________________________________________________BTW, nie mogłem przyjechać, bo musiałem trzymać kredens:

fakt08.jpg

:D

Opublikowano

taaaaaa leci......

józek z czerska :decayed:

Pany wiecie dla czego Kimi nie dojechał na pierwszego spota pomorskiego...bo nie mógł otworzyć maski .... :decayed:

dziudziol4

dopiero teraz jestem na kompie który ma głośniki :polew:

Kimi jest the best :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Pany, spocicie się dzisiaj? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

zawsze spotujemy,wpadasz :cool1:

Opublikowano

zawsze spotujemy,wpadasz :cool1:

No bym się pokazał, ale w Matarni będziecie, czy tam, gdzie spocicie ostatnio?

Opublikowano

na matarni już nie spotujemy

teraz spotykamy się u Ola w zakładzie,na Oruni.

Opublikowano

na matarni już nie spotujemy

teraz spotykamy się u Ola w zakładzie,na Oruni.

Aha, kumam, a dokładnie to gdzie to jest? I jakim autobusem z Wrzeszca można się tam dostać?

No i na którą godzinę :cool1:

Opublikowano

http://az.gda.pl/

z wrzeszcza to Bieniek mógłby cie zabrać,przejeżdża tam :cool1:

na 18,30

Opublikowano

http://az.gda.pl/

z wrzeszcza to Bieniek mógłby cie zabrać,przejeżdża tam :cool1:

na 18,30

Do 18 jestem w pracy, jakoś dotrę :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

O 18 startuje z Gdanska Glownego z pod Madisona.Moge Cie zabrac jak chcesz.

Opublikowano

O 18 startuje z Gdanska Glownego z pod Madisona.Moge Cie zabrac jak chcesz.

Ale będziesz leciał przez Wrzeszcz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.