Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja będę jechać Wrzeszczem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę jechać Wrzeszczem :gwizdanie:

No to super, gdzie możesz mnie zgarnąć?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

podziękował :cool1:

mydlany,poczułeś potęgę dwaipółtedei :evil:

Opublikowano

Dotarł :hi:

Pany, wielkie dzięki za super miłe przyjęcie, grilla i generalnie za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Łepski, jeszcze raz wieeeeelkie dzięki za transport, życzę Ci, by Twoja Jetta wymiatała w 3mieście i jeszcze raz powtórzę - czarne felgi, tylko czarne :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:D :D :D

Opublikowano

łeeee :kwasny:

nikt ci kosy nie ożenił :decayed:

Opublikowano

łeeee :kwasny:

nikt ci kosy nie ożenił :decayed:

Peszek :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:D :D :D :D[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:45_________________________________________________Chociaż nie powiem, na przystanku na Gościnnej stało "towarzystwo", że mi lekko getry zafalowały :decayed: :decayed: :decayed:

Ale na szczęście okazałem się mało "atrakcyjnym" celem :heat::D

Opublikowano

Goscinna to kiedyś mój rewir :gwizdanie:

wlaśnie skończyłem kasztelana,niezły :)

Opublikowano

Goscinna to kiedyś mój rewir :gwizdanie:

wlaśnie skończyłem kasztelana,niezły :)

:naughty: :naughty: :naughty:

A ja już mam dosyć na dzisiaj zupki chmielowej, idę w kimono :decayed:

Na razie Panowie, do miłego :papa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :hi: :hi: :hi:

Ale zmokłem :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

u mnie też pada :banan2:

pyry rosną :decayed:

Opublikowano

Dotarł :hi:

Pany, wielkie dzięki za super miłe przyjęcie, grilla i generalnie za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Łepski, jeszcze raz wieeeeelkie dzięki za transport, życzę Ci, by Twoja Jetta wymiatała w 3mieście i jeszcze raz powtórzę - czarne felgi, tylko czarne :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:D :D :D

Miło było poznać :good: To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola :decayed:

Opublikowano

Dotarł :hi:

Pany, wielkie dzięki za super miłe przyjęcie, grilla i generalnie za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Łepski, jeszcze raz wieeeeelkie dzięki za transport, życzę Ci, by Twoja Jetta wymiatała w 3mieście i jeszcze raz powtórzę - czarne felgi, tylko czarne :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:D :D :D

Miło było poznać :good: To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola :decayed:

Mnie również :hi:

Na pewno jeszcze się pojawię :good: :good: :good:

Opublikowano

Dotarł :hi:

Pany, wielkie dzięki za super miłe przyjęcie, grilla i generalnie za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Łepski, jeszcze raz wieeeeelkie dzięki za transport, życzę Ci, by Twoja Jetta wymiatała w 3mieście i jeszcze raz powtórzę - czarne felgi, tylko czarne :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:D :D :D

Miło było poznać :good: To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola :decayed:

Mnie również :hi:

Na pewno jeszcze się pojawię :good: :good: :good:

w końcu dotarł do chłopaków na spota :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi pamiętasz co Ci mówiłem? miałem rację? :decayed:

Opublikowano

Dotarł :hi:

Pany, wielkie dzięki za super miłe przyjęcie, grilla i generalnie za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Łepski, jeszcze raz wieeeeelkie dzięki za transport, życzę Ci, by Twoja Jetta wymiatała w 3mieście i jeszcze raz powtórzę - czarne felgi, tylko czarne :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:D :D :D

Miło było poznać :good: To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola :decayed:

Mnie również :hi:

Na pewno jeszcze się pojawię :good: :good: :good:

w końcu dotarł do chłopaków na spota :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi pamiętasz co Ci mówiłem? miałem rację? :decayed:

Pamiętam pamiętam, zgadzam się w 110% :good: :good: :good:

Opublikowano

co/kogo obgadywaliście??

Opublikowano

i tak ma być :wink4:

Opublikowano

co/kogo obgadywaliście??

Że fajne z Was chłopaki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

prawdę mówić :cool1::baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.