Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18:30 psim targiem:grin::grin:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja z jacą będziemy o 18

Opublikowano
18:30 psim targiem:grin::grin:

Tak lepiej :grin:

Opublikowano

Łepski,zajedz po mnie:wink:

Opublikowano

To o ktorej spot??

Opublikowano

Od 18 mozna wpadac

Biniek,weź skrzynczke z narzędziami:wink:

Opublikowano

Dzwoniłes do gościa,mówił coś o tym pakiecie STCC?:grin:

Opublikowano

Sam zbyt wiele nie wiedział, podobno auto jest ze Szwecji. W googlu coś się wyświetla nt, STCC, ale nie mam pojęcia co to jest ;)

Opublikowano

Seria wyścigów samochodów turystycznych w szwecji,odpowiednik niemieckiego DTM

tyle ze audi nie ma wersji,ani nawet pakietu STCC

a gościu nie mówił,ze auto ma podniesioną moc?

Opublikowano

gdyby było bliżej Gdańska to jeszcze bym się z tobą wybrał,

jak jednak byś go przytulił to możesz w drodze powrotnej podjechać pokazać:decayed:

Opublikowano

Silnik właśnie ma moc 190KM z uwagi na te STCC - tak wspominał właściciel.

Afera już nieaktualna, auto wyszło ;)

Opublikowano

Tak myślałem:grin:

silnik to BEX czyli 1,8T z fabryczną mocą 190PS

Opublikowano

czy ktoś z gdańska posiada płytkę do spolszczania rns-D wiem że stara ale może gdzieś się uchowała płytka ?

Opublikowano

Pany szukam autka dla taty klasy kompakt:

Wymagania:

diesel min 100KM

min rok 2007

cena do 27000zl

oczywiscie przebieg zerowy

Moze kto gdzieś słyszał?

Opublikowano
czy ktoś z gdańska posiada płytkę do spolszczania rns-D wiem że stara ale może gdzieś się uchowała płytka ?

przecież pełno jest tego w necie

Spolszczenie do Audi Navigation Plus RNS-D - sojer8 - Chomikuj.pl

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Pany szukam autka dla taty klasy kompakt:

Wymagania:

diesel min 100KM

min rok 2007

cena do 27000zl

oczywiscie przebieg zerowy

Moze kto gdzieś słyszał?

Wziąłbym 6 tysi€,skoczył do DE/BE/NL i kupił np paska,reszta starczylaby na opłaty

Opublikowano
Pany szukam autka dla taty klasy kompakt:

Wymagania:

diesel min 100KM

min rok 2007

cena do 27000zl

oczywiscie przebieg zerowy

Moze kto gdzieś słyszał?

a może: http://a4-klub.pl/marki-150/vw-passat-b6-variant-kombi-2-0tdi-highline-sprzedaz-312580/ przebieg ciut ma ale lepiej taki niż cofnięty z 500 :decayed:

Opublikowano
czy ktoś z gdańska posiada płytkę do spolszczania rns-D wiem że stara ale może gdzieś się uchowała płytka ?

przecież pełno jest tego w necie

Spolszczenie do Audi Navigation Plus RNS-D - sojer8 - Chomikuj.pl

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Pany szukam autka dla taty klasy kompakt:

Wymagania:

diesel min 100KM

min rok 2007

cena do 27000zl

oczywiscie przebieg zerowy

Moze kto gdzieś słyszał?

Wziąłbym 6 tysi€,skoczył do DE/BE/NL i kupił np paska,reszta starczylaby na opłaty

ale passat to nie kompakt, ma być kompakt i tyle ...nikt nie ma czasu u nas zeby za granice sie gibac, auto ma być zarejestrowane i szukamy cos z prywatnych rąk lub ASO używane , omijając handlarzy szerokim łukiem

Opublikowano

jakis spot dzisiaj?

Opublikowano

Może być ale na 18 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.