Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pogadam z sąsiadami

lepiej pogadaj z sąsiadkami :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:23_________________________________________________

To moze jak wypali to za tydz tez zrobic ognicho???

Lipa,ze nie zdaze dojechac :wallbash:

najbardziej to Giliego koń będzie zawiedziony :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bieniek pomyśl coś i wpadnij do nas przecież miałeś tak zrobić !

Opublikowano

Znajac Ciebie to odpoczywal nie bedzie.

Opublikowano

najbardziej to Giliego koń będzie zawiedziony :gwizdanie:

Ja nie mam konia, ale mogę przywieźć, od wujka jak naprawdę potrzebujesz :decayed:

Opublikowano

JAca fizycznie nie dam rady wrocic z wawy.

Opublikowano

więc szykuj się na nastepną sobotę (oczywiście jeśli Gili nas nie wywali) :kox:

Opublikowano

Będziemy z FAZYM w Kościerzynie o 18tej jak nie wiecie gdzie to link na dole. Rondo Kaszubskie to pierwsze jadąc od Gdyni/Gdańska, pierwszy zjazd w prawo kierunek Łeba i pierwszy parking po prawej :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________Nie zapomnijcie zabrać kocyków :decayed:

Na ognisko jest dużo ciekawych miejsc w okolicy.

Opublikowano

umówiliśmy się na stacji w Żukowie o 17.30 i stamtąd ruszamy na Kościerzynę

Opublikowano

Rozumiem że na Orlenie :decayed:

Opublikowano

Rozumiem że na Orlenie :decayed:

si

Opublikowano

si

Grazie :tongue4:

Opublikowano

No dziewczyny, to kto jedzie żeby wiedzieć kogo się spodziewać :naughty:

Opublikowano

No dziewczyny, to kto jedzie żeby wiedzieć kogo się spodziewać :naughty:

no jedziem jedziem :kox:

Opublikowano

no jedziem

No to że Ty i Jaca jedzie to ja wiem ale kto jeszcze??

Tomek frekwencje w newbe masz chyba 100% :polew: :polew: :polew: zaraz 2000 postów Ci trzaśnie

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tomeks32-u10508.html;sa,showPosts

Opublikowano

no jedziem

No to że Ty i Jaca jedzie to ja wiem ale kto jeszcze??

Łepski chyba tyż :cool1:

Tomek frekwencje w newbe masz chyba 100% :polew: :polew: :polew: zaraz 2000 postów Ci trzaśnie

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tomeks32-u10508.html;sa,showPosts

:decayed:

w technicznych mam 1 do 2 postów na miesiąc :gwizdanie:

Opublikowano

w technicznych mam 1 do 2 postów na miesiąc :gwizdanie:

I zawsze "też tak myślę" albo "zapnij vaga" :decayed:

Opublikowano

I zawsze "też tak myślę" albo "zapnij vaga"

Syndrom niejakiego Pana D....

Opublikowano

I zawsze "też tak myślę" albo "zapnij vaga" :decayed:

no co ty :cool1:

wale same emotikony :kox:

Łłłłłepski jedziesz?

Opublikowano

Sądzę, że chyba raczej podejrzewam iż zastanowie się i pojadę :kox:

Opublikowano

to bądź o 17 przy zjeździe na Witomino,koło kościoła jest pętla autobusowa,będziemy tam czekali z mydłowatym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.