Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

samo życie Bieniu , samo życie :naughty:

Cóż poradzić.

Btw.Pakuj manatki i zapraszamy na kaszuby za 3 tyg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vwmania3862322.jpg

teraz widać jak jest u Gilich :gwizdanie:

Gośka wali browary,a Gili bawi dzieci :polew:

Gosia,jeszcze raz ci dziękuję,że zabrałaś Giliego na vwmanię,

niech chłopak ma coś z życia,a nie tylko gary,sprzątanie i pieluchy :decayed:

PS.Mario coś się na mnie dziwnie patrzy :mysli::decayed:

Opublikowano

PS.Mario coś się na mnie dziwnie patrzy :mysli::decayed:

Dziwisz sie??

Najpierw rozmawiasz "kumplujesz" sie,podpuszczasz,a potem???

Butelka przel łeb....

A to bylo nasze ostatnie piwo.

WIesz,ze Ci tego nie wybacze :polew:

Opublikowano

Mario madafaka killer ma za***iście słodkie spojrzenie buahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po prostu zachowuję miły wyraz twarzy panie Iverson :cool1:

Opublikowano

po prostu zachowuję miły wyraz twarzy panie Iverson :cool1:

wilk w owczej skórze :naughty::decayed:
Opublikowano

PS.Mario coś się na mnie dziwnie patrzy

I sobie mysli: ''Będe brał Cie...... w aucie....."

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PS.Mario coś się na mnie dziwnie patrzy

I sobie mysli: ''Będe brał Cie...... w aucie....."

:polew: :polew: :polew:

i już masz wp***dol od Mario :gwizdanie:

Opublikowano

Wpadajcie jutro na spota, Tomeks kolejna ustawke zorganizowal :slina: :slina:

Opublikowano

Wpadajcie jutro na spota, Tomeks kolejna ustawke zorganizowal :slina: :slina:

:polew: :polew:
Opublikowano

Witam

3 dni bez urlopu

1 dzień jak mam nowy net :wink4:

Kto na mostowej zostawil ABT b5 sedana i chyba b7/8 avanta ? :)

moja niunia też dzis do tego mecha powędrowała w celu wymiany turbo :)

Opublikowano

To do wieczora.JA zaraz wyjezdzam :gwizdanie:

Opublikowano

To do wieczora.JA zaraz wyjezdzam :gwizdanie:

Tylko się nie spóźnij :polew:

10 h do 3-m to chyba czxasówke dzisiaj walisz :decayed:

Opublikowano

teraz widać jak jest u Gilich :gwizdanie:

Gośka wali browary,a Gili bawi dzieci :polew:

Gosia,jeszcze raz ci dziękuję,że zabrałaś Giliego na vwmanię,

niech chłopak ma coś z życia,a nie tylko gary,sprzątanie i pieluchy

....też byś tak chciał :gwizdanie: :gwizdanie:

miałem zamiar ci siarczystą ripostę walnąć, ale pewnie byś ryczał do niedzieli i nici z dzisiejszego spota :cool1:

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:49_________________________________________________Bardzo bym prosił osoby wybierające się na zlot o zerknięcie do wątku i przelanie zaliczki http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.120.html :hi:

lub jeśli jest taka możliwość, przekazać pieniążki Fazemu na spocie, bo mnie dzisiaj nie będzie :wink4:

Jeśli ktoś już zaliczkę wysłał, to proszę o PW.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Witam Pomorzaninanów :wink4: i Leszcza Tomeksa :decayed:

Opublikowano

Witam kolegów Trzenia i Iverson :hi:, życzę miłego wypoczynku i proszę o uiszczenie opłaty klimatycznej, w przypadku słuchania głośnej muzyki w trakcie wczasów, o rozliczenie się z ZAIKSem, nie zapomnijcie też zabrać ze sobą śmieci :cygaro::decayed:

Opublikowano

Witaj Gili :naughty:

Opublikowano

Jak tam Trzeniek dupsko opalone ??

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.