Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Booster namierzony o 16 w Rusocinie :przebiegly:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam T4 Multivana, wszystko mi w nim pasuje, tyle,że niema klimy,chcę teraz wymienić na takiego co ją ma,a przy okazji z mocniejszym silnikiem i mniejszym przebiegiem( obecny 300tyś. )

Jak myślicie w co celować?

-to

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=120573632&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=48&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&minPrice=6000&maxPrice=12001&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

-czy to

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=120576109&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=50%2C51%2C52%2C53&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&minPrice=6000&maxPrice=12001&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=2

Opublikowano

Masz Gili prawie 12 tysi euro na t5 ,moim zdaniem lepiej brać tego t4 :good:

Opublikowano

nawet bym się nie zastanawiał i brał T5

Opublikowano

Tomeks namierzony w Miszewie o 8...

Albo mi sie przewidzialo :P:hi:

PS Alona moja karta ;>

Opublikowano

Masz Gili prawie 12 tysi euro na t5 ,moim zdaniem lepiej brać tego t4 :good:

8 dostanę za mojego

Opublikowano

Tomeks namierzony w Miszewie o 8...

Albo mi sie przewidzialo :P:hi:

na pewno przewidziało :),

o 8 byłem ekspedientką :disgust:

Opublikowano

o 8 byłem ekspedientką :disgust:

:polew: :polew: :polew:

A co do wyboru GILI to T4 nieżle wypasiona, T5 ma fajną bryłe, wybór i tak nalezy do Ciebie :)

Opublikowano

o 8 byłem ekspedientką :disgust:

:polew: :polew: :polew:

:decayed:

A co do wyboru GILI to T4 nieżle wypasiona, T5 ma fajną bryłe, wybór i tak nalezy do Ciebie :)

Gili,wypas to nie wszystko,jeździsz z rodzinką,pomysl o bezpieczeństwie :cool1:,

T4 -konstrukcja z 1990r.

T5 -............... z 2003r.

w kwestii bezpieczeństwa,to cała epoka!

mając trójkę dzieci i fajna żonkę,ten argument byłby dla mnie podstawowym kryterium :pali:

Opublikowano

o 8 byłem ekspedientką :disgust:

No to Pani ekspedientko, pils się skończył.... :gwizdanie:

Opublikowano

Test bezpieczeństwa T5 http://www.autocentrum.pl/euroncap/volkswagen/transporter-2008.html

Szykuje się lift więc modele z przed modernizacji spadną z ceny http://moto.onet.pl/1571196,1,wyciekly-zdjecia-nowego-vw-transportera,artykul.html?node=16

Już wiem co kupuję

:decayed: :decayed: :decayed:

Poczekam do wiosny, no ...może nie tak długo...:wink4:

Opublikowano

o 8 byłem ekspedientką :disgust:

No to Pani ekspedientko, pils się skończył.... :gwizdanie:

ups :embarrassed:

jutro świeża dostawa,zapraszam :naughty:

PS.nie "Pani",tylko "Panie" :cool1:

...jestem "Panem ekspedientką" :kox:

Opublikowano

...Panem za ladą z czeskiego filmu :polew:

Opublikowano

GILI namierzony w Kartuzach o 14.10 :gwizdanie:

Opublikowano

GILI namierzony w Kartuzach o 14.10 :gwizdanie:

no..poznałem po białych spryskach na czarnym zderzaku :cool1:

zagadałem na radiu,ale chyba twoje nadaje na ukf-ie bo nie słyszałem żadnej odpowiedzi :gwizdanie:

Opublikowano

nie miałem włączonego radia, bo z mamą jechałem :decayed:, a jak jadę z mamą to policja mi się kłania po same wentyle 18-sto calowych felg :polew:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 18:41_________________________________________________P.S Fazy, GILI będziemy za wami tęskić :klamie:

:hi: :hi:

Opublikowano

P.S Fazy, GILI nie będziemy za wami tęskić

:hi: :hi:

dobrze,że ich uświadomiłeś :gwizdanie:

ja nie miałem serca :cool1:

:decayed:

Opublikowano

to, będą prawdziwe wczasy :decayed:

bez was :kox:

Opublikowano

to, będą prawdziwe wczasy :decayed:

bez was :kox:

jeszcze zatęsknisz :chytry:

Opublikowano

to, będą prawdziwe wczasy :decayed:

bez was :kox:

jeszcze zatęsknisz :chytry:

pocieszam, się faktem,że jak wrócimy,to będzie chłodno i OLO znów będzie przyjeżdżał w kurtce, mydło będzie mniej zjebany jak latem, a kocky i mateo pojawią się na spocie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.