Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy wpadniesz na spota :evil:

bo musze oblukać nową fure :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JE TAM KTO, nie tu sie nie je tu sie sra :dziura:

Opublikowano

JE TAM KTO, nie tu sie nie je tu sie sra :dziura:

nie ćpaj chłopino :decayed:

Opublikowano

kiedy wpadniesz na spota :evil:

bo musze oblukać nową fure :gwizdanie:

A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę :afro:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:36_________________________________________________

JE TAM KTO, nie tu sie nie je tu sie sra :dziura:

nie ćpaj chłopino :decayed:

Dlaczego chłopino, Pusia to rodzaj żeński. :embarrassed:

Opublikowano

kiedy wpadniesz na spota :evil:

bo musze oblukać nową fure :gwizdanie:

A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę :afro:

[/quote

masz nowego mochera :kox:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________na razie to jesteś incognito :evil: nie męska nie żenska nie jaka :gwizdanie:

Opublikowano

Nie świeżo wygolona, leciutki paseczek :bag:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________

kiedy wpadniesz na spota :evil:

bo musze oblukać nową fure :gwizdanie:

A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę :afro:

[/quote

masz nowego mochera :kox:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________na razie to jesteś incognito :evil: nie męska nie żenska nie jaka :gwizdanie:

Jaka nijaka, a co to trzeba polizać i dotknąć aby wiedzieć czy też poznać smak. :quattro:

Opublikowano

Nie świeżo wygolona, leciutki paseczek :bag:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________

kiedy wpadniesz na spota :evil:

bo musze oblukać nową fure :gwizdanie:

A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę :afro:

[/quote

masz nowego mochera :kox:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________na razie to jesteś incognito :evil: nie męska nie żenska nie jaka :gwizdanie:

Jaka nijaka, a co to trzeba polizać i dotknąć aby wiedzieć czy też poznać smak. :quattro:

Tobie paseczek nie leży :decayed:

Opublikowano

nauczcie się pisać posty z cytowaniem przedmówcy :angry:

Opublikowano

nauczcie się pisać posty z cytowaniem przedmówcy :angry:

A co to są jakies ustalenia z gramatyki czy co. Żyjemy w wolnym kraju i nie wyżywaj się za Toyotę. :a4fan::foch:

Opublikowano

Tomek daj znać jutro czy jedziemy do Sopotu

Opublikowano

Może dzięki moim "doświadczonym" kolegom dojdę do strony 601 :bicz3:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:53_________________________________________________Ha ha jestem na 601, trochę wysiłku i sie opłaciło :gwizdanie:

Opublikowano

nauczcie się pisać posty z cytowaniem przedmówcy :angry:

A co to są jakies ustalenia z gramatyki czy co. Żyjemy w wolnym kraju i nie wyżywaj się za Toyotę. :a4fan::foch:

o jakiej gramatyce mówisz?

jak się cytuje czyjś post,to pisze się pod cytowanym postem,a nie w cytowanym poście :cool1:

masz problemy ze zrozumieniem?

po za tym,o co Ci chodzi z tym wyżywaniem za toyotę?

przecież wypowiadając się w wątku próbujesz mi pomóc,nie :cool1:

więc za co niby mam sie wyżywać?

Opublikowano

No dobra co taki spięty jesteś :tongue4:

Opublikowano

No dobra co taki spięty jesteś :tongue4:

nie bzykałem od kilku godzin :disgust:

Opublikowano

No dobra co taki spięty jesteś :tongue4:

nie bzykałem od kilku godzin :disgust:

szybko Ci sie nazbierało w tym wieku :polew:

Opublikowano

Tak myślałam to spuść z krzyża przełącz na tvn turbo (tam są dobre tematy "od ręki") :bicz:

Opublikowano

Tak myślałam to spuść z krzyża przełącz na tvn turbo (tam są dobre tematy "od ręki") :bicz:

Karolcia bez takich :cool1:

my faceci nie pozwolimy na takie uwłaczanie :naughty:

Opublikowano

To co mam komuś ręke podkładać :evil:

Opublikowano

To co mam komuś ręke podkładać :evil:

a co nudzisz się :evil:

Opublikowano

Tomek daj znać jutro czy jedziemy do Sopotu

ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.