Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

O Macko :kox:

Dasz w koncu ten filmik?[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________BTW Wypisu to upalanie to chyba nie na suchym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bo tak to moj awx po programnie to mokrym nawet na 3 szarpal. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli Bieniek cienko ruszył a Resztek normalnie to dla czego objechał Resztka...

a co to twojego programu Maciek to chyba jest coś nie tak bo nie wiem jak twoja ale ja spokojnie na 2 biegu upalam gumę 245/40/18 ... :decayed:

Ale co Wy tak się uczepiliście mojego programu? Z moim programem jest wszystko ok, fura idzie tak jak powinna iść przy tej mocy. Nie wiem czego się spodziewacie po ośce ~380Nm na zimowych 16" o szerokości 205, w dodatku na kostce brukowej VS quattro 2.5 TDI po programie. I nie ważne czy domaga i ma te 205 koni czy nie domaga i ma ich 180. Tak czy siak ma ich nadal więcej niż moje 1.9 i w dodatku ma napęd na cztery buty. Więc nie wiem o co chodzi, myśleliście że odjadę na starcie o 5 długości ? Mocniejszemu przeciwnikowi z lepszą trakcją? :decayed: A swoje 19" to ja też spokojnie palę na dwójce i to pod górę... A jak jest mokro to i na na trójce, też pod górę... A dlaczego pod górę? Bo moje ulubione miejsce do palenia gumy biegnie właśnie ku***a pod górę!

jaja se robimy :cool1:

ale posty walisz za***iste :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macko tak swoja droga masz meeega duza przewage.300kg mniej.Dlatego reszta powinienes lyknac,albo leb w leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się Resztka? Ja przecież z nim nie jechałem nigdy. To Wypsiu się z nim ganiał :decayed:

CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Golfem,to upalam kapcia na trójce i to w czasie jazdy,a ma ok.100KM(980kg) :cool1:

Waga auta(oprócz mocy) przy paleniu kapcia jest najważniejsza.

Przykład Fiat 125p vs Polonez. Ten sam silnik, Fiacior latał doskonale,za to Polonezem można było zapiszczeć tylko paskiem na alternatorze :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 20:09_________________________________________________

Znaczy się Resztka? Ja przecież z nim nie jechałem nigdy. To Wypsiu się z nim ganiał :decayed:

CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5

myślę,że na zdrowe 2.5 B5 ośka manual,AWX B6 czip,to za mało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się Resztka? Ja przecież z nim nie jechałem nigdy. To Wypsiu się z nim ganiał :decayed:

CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5

No i tak właśnie było jak w końcu wystartowaliśmy w miarę równo. Fakt że zostałem troszkę z tyłu z racji tego że masz Q ale później było równo i kto wie jakby się skończyło jakby dystans był dłuższy. Ale mniejsza z tym, jak będzie u Ciebie banglało wszystko jak należy to nawet nie będzie dyskusji na temat co by było gdyby... W końcu 2xx powered by MTM :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku i predkosc wieksza tym bardziej nie masz szans.Nawet to,ze Q ma mega straty.Wieksza pojemnosc,wiecej cylindrow i inna charakterystyka.

Tylko na suchym starcie masz szanse.

Gili,ale b5 sporo mniej wazy od b6.

Chip plus np. brd jak u mnie bylo i zadna seria 2.5 nie ma szans....[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 20:24_________________________________________________Wlasnie dlatego mi sie srednio podoba ganianie moim autem po miescie.

Dopiero tak od 3 biegu jest mega rewelacja.Pierwsze 2 to jakies dziwne.

Moze taki program.U Tomeksa jest innaczej.No nie wiem :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze taki program.U Tomeksa jest innaczej.No nie wiem :mysli

Bieniek,szukasz dziury w całym i tyle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mniejsza z tym. Postanowiłem zrobić kompilację promującą grupę pomorską z filmików które mam na kompie. Zaraz wrzucę wersję testową ale uwaga: nigdy nie bawiłem się w obróbkę filmów więc to mocno amatorskie. Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie, krytyka mile widziana :D Jeśli macie jakieś inne filmiki to dajcie linki, wrzuci się do finalnej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze taki program.U Tomeksa jest innaczej.No nie wiem :mysli

Bieniek,szukasz dziury w całym i tyle :cool1:

Moze dlatego,ze spodziewalem sie wiekszego przeskoku. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku i predkosc wieksza tym bardziej nie masz szans.Nawet to,ze Q ma mega straty.Wieksza pojemnosc,wiecej cylindrow i inna charakterystyka.

Tylko na suchym starcie masz szanse.

Gili,ale b5 sporo mniej wazy od b6.

Chip plus np. brd jak u mnie bylo i zadna seria 2.5 nie ma szans....[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 20:24_________________________________________________Wlasnie dlatego mi sie srednio podoba ganianie moim autem po miescie.

Dopiero tak od 3 biegu jest mega rewelacja.Pierwsze 2 to jakies dziwne.

Moze taki program.U Tomeksa jest innaczej.No nie wiem :mysli: :mysli:

Tomeks ma takie samo przełożenie jak miałem kiedyś w b5,w Q jest trochę inna skrzynia,masz też krótszą szóstkę.

1.9 jest zrywniejsze,ale to taka szarpana jazda. Na trasie i tak 2.5 się lepiej zbiera,mimo,że to taka ciężka krowa.

Bujałem się dzisiaj prawie cały dzień Audikiem,co za zajeb*ste auto :good::decayed:

Dawaj Maku film jaki by nie był,bedzie najlepszy na Pomorzu :kox: :kox:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________Qurwa chciał bym mieć teraz Quattro :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie, upload trochę trwał bo ma 113mb, teraz się przetwarza. Jak będzie gotowy od razu dam linka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie, upload trochę trwał bo ma 113mb, teraz się przetwarza. Jak będzie gotowy od razu dam linka :decayed:

a ja go od razu skrytykuję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Dobra, teraz tak:

- na starcie zamiast tego kiblowatego napisu, chciałbym logo klubu z napisem "pomorze" jak na koszulkach,
- pierwsza scena chyba trochę za długa ale chciałem być w TV :polew: no i chciałem złapać Tomeksowe "nie płacz Bieniek" :decayed:
- muza nie wiem czy dobra, wziąłem z gierki wyścigowej "Flatout", zawsze mi się przy niej fajnie śmigało :tongue4:
- przejście między piosenkami wyszło tragicznie, trzeba poprawić,
- nie wiem czemu kilka scen wyszło czarno-białych, będę musiał coś z tym pokombinować,
- nie wiem jak dać głośniej Mydlanego, jak na końcu mówi o ogórkach :decayed:
- nie wiem czy nie wywalić tej krótkiej nocnej scenki z 1:34 bo nic tam nie widać ale wrzuciłem ją, bo fajnie skomentowałem jazdę z Bieńkiem "nie zabij nas tylko" :tongue4:
- i końcówka do obróbki, bo film nagle się urywa ale to dlatego, że może coś się jeszcze doda,

co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ola jak się ganialiśmy w 4 auta, za Jacą i kolegą z 2.0 T.

Szkoda,ze nic nie widac :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...