Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Leszcze leci ktoś na dniach w okolice Wrocławia, Krakowa, Rybnika, Raciborza ??

Z tego co wiem to Tomeks nie jedzie

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

makówa,ale z tym twoim programem jest coś nie tak,bo wypsiu jebną Bieńka bez programu,a ty po programie nie dałeś rady :decayed:

Bieńkowóz wtedy nie domagał :decayed: A teraz jest już wersja poprawiona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az takiej poprawy nie ma.Ruszylem jak piz*us i taki efekt.

Co z filmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nic z filmem nie zrobiłem :decayed: Leniwy jestem i potrzebuję weny do takich operacji :decayed: A co do Bieńka i Wypsia - skoro Bieniek przyznaje się że kiepsko ruszył to nawet cienias by go jebnął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nic z filmem nie zrobiłem :decayed: Leniwy jestem i potrzebuję weny do takich operacji :decayed: A co do Bieńka i Wypsia - skoro Bieniek przyznaje się że kiepsko ruszył to nawet cienia by go jebnął :decayed:

na YT wrzuć,przecie to chwilka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az takiej poprawy nie ma.Ruszylem jak piz*us i taki efekt.

Co z filmem?

nie piz*uś tylko jebnąłem cię 40 konnym autem z 3 osobami na pokładzie....

i dzisiaj po programie przykro mi Bieniek ale tez cię objadę bo jak by nie było masz już na blacie 2x tyle co ja.... :cool1: [br]Dopisany: Listopad 25, 2010, 23:08:22_________________________________________________

:decayed: A co do Bieńka i Wypsia - skoro Bieniek przyznaje się że kiepsko ruszył to nawet cienias by go jebnął :decayed:

jeżeli Bieniek cienko ruszył a Resztek normalnie to dla czego objechał Resztka...

a co to twojego programu Maciek to chyba jest coś nie tak bo nie wiem jak twoja ale ja spokojnie na 2 biegu upalam gumę 245/40/18 ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa musiałem się wpisać toż to 9 setna strona :decayed: a żeby nie było OT to i tak bym was wszystkich wy***ał moim MKII w gazie :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

polecilibyście może jakiś sklep w trójmieście w którym można kupić jakieś przyzwoite HIDy??

Gdynia na Pustkach Cisowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki ;)

a co myślicie na temat tych dwóch kompletów:

http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h7-trojmiasto-ksenon-sklep-ledw5w-i1325430764.html

http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-ksenon-warn-canceller-h7-can-bus-i1327175785.html

wiadomo że pewnie co droższe to lepsze.. ale warto wydać te dwie stówki na ten komplet?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz komunikacji can w aucie,wiec do ciebie są te tańsze

te droższe są do B6 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to dzięki za pomoc :)

a spoty już przeniosły się na Matarnię?? czy dalej grill w słabą pogodę? to może bym wpadł w końcu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz już spoty w czwartki a nie w środy? i na którą godzinę?? to za tydzień już będę :decayed:

nie nie

w środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Bieniek cienko ruszył a Resztek normalnie to dla czego objechał Resztka...

a co to twojego programu Maciek to chyba jest coś nie tak bo nie wiem jak twoja ale ja spokojnie na 2 biegu upalam gumę 245/40/18 ... :decayed:

Ale co Wy tak się uczepiliście mojego programu? Z moim programem jest wszystko ok, fura idzie tak jak powinna iść przy tej mocy. Nie wiem czego się spodziewacie po ośce ~380Nm na zimowych 16" o szerokości 205, w dodatku na kostce brukowej VS quattro 2.5 TDI po programie. I nie ważne czy domaga i ma te 205 koni czy nie domaga i ma ich 180. Tak czy siak ma ich nadal więcej niż moje 1.9 i w dodatku ma napęd na cztery buty. Więc nie wiem o co chodzi, myśleliście że odjadę na starcie o 5 długości ? Mocniejszemu przeciwnikowi z lepszą trakcją? :decayed: A swoje 19" to ja też spokojnie palę na dwójce i to pod górę... A jak jest mokro to i na na trójce, też pod górę... A dlaczego pod górę? Bo moje ulubione miejsce do palenia gumy biegnie właśnie k**wa pod górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...