Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 AFN+CHIP-proszę niech ktoś się wypowie o tym wykresie


Leopold27

Rekomendowane odpowiedzi

a cos nie halo ?

Witam.kolego przy ok 1500-1800 obr trzymając gaz w jednej pozycji na 3,4,i piątym biegu na karoserie przenoszą sie dziwne drgania jakby koło nie wywarzone,szukałem różnych opini na ten temat i znalazłem tylko przyczynę za wczesny moment obrotowy,po zmianie programu na oryginał wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos nie halo ?

Witam.kolego przy ok 1500-1800 obr trzymając gaz w jednej pozycji na 3,4,i piątym biegu na karoserie przenoszą sie dziwne drgania jakby koło nie wywarzone,szukałem różnych opini na ten temat i znalazłem tylko przyczynę za wczesny moment obrotowy,po zmianie programu na oryginał wszystko ok

trzeba zrobic delikatniejsze narastanie momentu i problem zniknie

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przy 1000obr wciśniesz pedał w podłogę na 4 biegu to przy tych obrotach 1500-1800 a nawet do 2500obr coś buczy/drży?

w ogóle z pedałem w podłodze to występuje czy tylko przy pewnej pozycji pedału gazu:)

na zimnym występuje bardziej niż na ciepłym?

czy to jest to czy coś innego:) jedno jest pewne program po poprawki

pokaż jakieś logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przy 1000obr wciśniesz pedał w podłogę na 4 biegu to przy tych obrotach 1500-1800 a nawet do 2500obr coś buczy/drży?

w ogóle z pedałem w podłodze to występuje czy tylko przy pewnej pozycji pedału gazu:)

na zimnym występuje bardziej niż na ciepłym?

czy to jest to czy coś innego:) jedno jest pewne program po poprawki

pokaż jakieś logi

przedział obrotów j/w a dzieje się to wtedy jeżeli gaz trzymam w jednej pozycji,przy dodawaniu lub ujmowaniu niema problemu,na zimnym tak nie robi,logów niemam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówią koledzy u góry,masz po prostu zje*aną mapę.sam miałem tak samo czyli przy wyższym biegu na małych obrotach telepało nadwoziem,a w dodatku czarne kłęby dymu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówią koledzy u góry,masz po prostu zje*aną mapę.sam miałem tak samo czyli przy wyższym biegu na małych obrotach telepało nadwoziem,a w dodatku czarne kłęby dymu;)

kolego a znasz zmoże kogoś z naszej okolicy aby to poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciahciah może Ci zdalnie temat ogarnąć. Oczywiście VAG będzie potrzebny do pobadania różnych rzeczy. Nie znam osoby, które tak dobrze ogarnia te afny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...