Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] czy ktos ma instalacjie diego G3 w swojej niuni?????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich i pytanko takie jak w temacie czy ktos ma lub zna ta instalacjie i wie ja ona sie sprawuje w silnikach ADR i jakie normy ma odnosnie spalania bo wydaje mi sie ze 13 l w trybie miesznym to sporo czekam na wasze opinie pozrawiam

Opublikowano

przejmujesz się........ mi kiedyś w trasie tyle spalił :>

13 jak mi spala w cyklu mieszanym to jestem " chappy " :-) bo w miescie mi pali 14.8L

Opublikowano
  • Autor

oki rozumie a jaka masz insalacjie tez sekwencje ??? bo jak pisza inni ze im pali 10,5 lub 11 to niewiem czy sciemniaja czy moze cos u mnie jest nie tak czy moze instalacja nie pasuje pozdrawiam i czekam na dalsze opinie

Opublikowano

Ja mam KME Diego ale nie wiem czy to jest G3 czy coś innego a nie mogę teraz sprawdzić. Spalanie średnio około 11l LPG, w trasie 9,5l.

Opublikowano

też mam sekwencje.

Nie wiem, może inni mają lepszych gazowników mi przy ślimaczej jeździe 110/120 spalił 10litra w trasie.

Przestałem się przejmować wynikami innych ADR-ów które są dla mnie kosmosem :confused4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

widze ze malo osób ma ta intalacje lub nie maja zdania na jej temat bo ja osobiscie juz niewiem co jest nie tak teraz na trasie przy pretkosci 140 wyszla 15l a wczesniej na benzynce w miescie palila mi 9,2 juz sam niewiem co myslec moze cos doradzicie pozdrawiam

Opublikowano

W BFB 1.8T 197KM quattro avant, po pierwszych 600km od założenia, pali w trasie (do 130km/h) 12l, a po zakorokowanej Warszawie pali 15,5 l

Opublikowano
  • Autor

tak ale wiesz raz ze twoj jest wiekszy i widze ze ma wiecej kucy wiec i potrzeby sa wieksze a tez masz ta diego G3??? bo jakos na forum nie widze opinii tej instalacji?? :wallbash: pozdro

Opublikowano

tak ale wiesz raz ze twoj jest wiekszy i widze ze ma wiecej kucy wiec i potrzeby sa wieksze a tez masz ta diego G3??? bo jakos na forum nie widze opinii tej instalacji?? :wallbash: pozdro

Tak, mam G3. Poza tym, mój gazownik twierdzi, że pali trochę za dużo i musi go jeszcze podstroić. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy gazem, a benzyną i wbrew niektórym teoriom turbina nie świeci, a i wycinki katalizatora nikt mi nie sugerował...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.