Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luki83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luki83

  1. luki83 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    hej koledzy mam pytanko bo juz sie zacząłem sam motać co jet grane kanał 49 i 51 pokazują rowną tem to jakis 60 -70 st. puznie na kanale 51 przyspiesza do 90 st. szybko i tak zostaje a kanał 49 dochodzi do 80 max 84 st. ale to juz przy dłuższej trasie a na blacie dochodzi do 90 st ale w kabinie ogrzewanie rewelacyjnego nie ma raczej bardzo słabe i odnosnie kanałów 49 pokazuje tem cieczy tak a 51 tem bloku ??? dzieki za odp
  2. witam u mnie jest podobnie czy przy malej czy przy duzej predkosci odrazu zalacza sie abs co czasem jest niebezpieczne bo grozi wlotem w tylek powiadacie zeby sprawdzic czujniki abs tak?
  3. juz naprawilem tylko mam problem z tym chrobotaniem silniczka caly czas jest na wolnych obrotach objaw jak by byl nie wywazony wiatrak a u ciebie przestalo jak wyminiles szczotki ???
  4. No przyda sie ja tesz musze sie zabrac za naprawe bo narazy sie rozlacza i na wolnych obrotach chrobocze i trza schowkiem trzepnac :chytry:ale w koncu sie moze schowek urwac a to juz by byl kolejny klopot. podales wymiary jakie powinny byc te szczotki czy z jakich dorabiales co?pozdro i dzieki
  5. czesc chłopaki a wiecie może czy da sie to zrobic w a4 b5 rocznik 97
  6. tak ale wiesz raz ze twoj jest wiekszy i widze ze ma wiecej kucy wiec i potrzeby sa wieksze a tez masz ta diego G3??? bo jakos na forum nie widze opinii tej instalacji?? pozdro
  7. widze ze malo osób ma ta intalacje lub nie maja zdania na jej temat bo ja osobiscie juz niewiem co jest nie tak teraz na trasie przy pretkosci 140 wyszla 15l a wczesniej na benzynce w miescie palila mi 9,2 juz sam niewiem co myslec moze cos doradzicie pozdrawiam
  8. oki rozumie a jaka masz insalacjie tez sekwencje ??? bo jak pisza inni ze im pali 10,5 lub 11 to niewiem czy sciemniaja czy moze cos u mnie jest nie tak czy moze instalacja nie pasuje pozdrawiam i czekam na dalsze opinie
  9. witam wszystkich i pytanko takie jak w temacie czy ktos ma lub zna ta instalacjie i wie ja ona sie sprawuje w silnikach ADR i jakie normy ma odnosnie spalania bo wydaje mi sie ze 13 l w trybie miesznym to sporo czekam na wasze opinie pozrawiam
  10. witam wszystkich posiadaczy audiczek i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.