Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] czy ktos ma instalacjie diego G3 w swojej niuni?????


luki83

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i pytanko takie jak w temacie czy ktos ma lub zna ta instalacjie i wie ja ona sie sprawuje w silnikach ADR i jakie normy ma odnosnie spalania bo wydaje mi sie ze 13 l w trybie miesznym to sporo czekam na wasze opinie pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejmujesz się........ mi kiedyś w trasie tyle spalił :>

13 jak mi spala w cyklu mieszanym to jestem " chappy " :-) bo w miescie mi pali 14.8L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam sekwencje.

Nie wiem, może inni mają lepszych gazowników mi przy ślimaczej jeździe 110/120 spalił 10litra w trasie.

Przestałem się przejmować wynikami innych ADR-ów które są dla mnie kosmosem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze malo osób ma ta intalacje lub nie maja zdania na jej temat bo ja osobiscie juz niewiem co jest nie tak teraz na trasie przy pretkosci 140 wyszla 15l a wczesniej na benzynce w miescie palila mi 9,2 juz sam niewiem co myslec moze cos doradzicie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BFB 1.8T 197KM quattro avant, po pierwszych 600km od założenia, pali w trasie (do 130km/h) 12l, a po zakorokowanej Warszawie pali 15,5 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale wiesz raz ze twoj jest wiekszy i widze ze ma wiecej kucy wiec i potrzeby sa wieksze a tez masz ta diego G3??? bo jakos na forum nie widze opinii tej instalacji?? :wallbash: pozdro

Tak, mam G3. Poza tym, mój gazownik twierdzi, że pali trochę za dużo i musi go jeszcze podstroić. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy gazem, a benzyną i wbrew niektórym teoriom turbina nie świeci, a i wycinki katalizatora nikt mi nie sugerował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...