Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Custom by Mateo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie, ze wreszcie wpadles :) z tym egr walczylem dwa dni, ale bylo warto, zreszta dzieki za pomoc. Pozatym trzeba cos robic :wink:

Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać :D wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D :D :D
Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe :)

Świetne to nowe koło :dancing:

Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki.

W takim razie czekam i zapraszam do przepięknego Wrocławia :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, ze wreszcie wpadles :) z tym egr walczylem dwa dni, ale bylo warto, zreszta dzieki za pomoc. Pozatym trzeba cos robic :wink:

Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać :D wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D :D :D
Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe :)

Świetne to nowe koło :dancing:

Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki.

W takim razie czekam i zapraszam do przepięknego Wrocławia :)

iii :dancing:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajnie, ze wreszcie wpadles :) z tym egr walczylem dwa dni, ale bylo warto, zreszta dzieki za pomoc. Pozatym trzeba cos robic :wink:

Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać :D wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D :D :D
Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe :)

Świetne to nowe koło :dancing:

Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki.

W takim razie czekam i zapraszam do przepięknego Wrocławia :)

iii :dancing:

oraz :drinks::drinks::drinks:

Opublikowano
  • Autor

Aa juz wiem ze bedzirmy mieszkac blisko starego rynku, nie pamietam tylko nazwy hotelu

Opublikowano

Aa juz wiem ze bedzirmy mieszkac blisko starego rynku, nie pamietam tylko nazwy hotelu

no to mega super - spiż jest nasz (czyli najlepszy super regionalny browar wrocławski :P)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mala aktualizacja tematu.

Wpadly dwa zestawy foteli w pelnej elektryce:

4rt4et5t.jpg

Te juz w aucie:

3f7q5mzc.jpg

Pakiet lato, trzeba jeszcze gwint podregulowac:

if3r6rv9.jpg

c286x7tb.jpg

Po malej kosmetyce :wink::

zsuzbope.jpg

3ltbpesd.jpg

Opublikowano

speedline to jest to! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tez tak sadze ?

Opublikowano

fajny czarnuch..poka jakies foty środka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wsadze te brazowe fotele to cykne pare fot.

Zaciski wreszcie zalozone

Przod 320 4tlok brembo

Tarcza Zimmermann + klocek ori

9xg2lyyt.jpg

Tyl 288

Tarcza Zimmermann + klocek Ferodo

jlmyd6ql.jpg

Do zalozenia czekaja juz graty pod pamiec fotela.

jb8ybxrb.jpg

Maly updejt

Brazowe fotelaszcze:

8ehana5d.jpg

qgkbu7re.jpg

http://youtu.be/GoWi3KihuFY

Teraz hula tak:wink::

7xnesfxx.jpg

cfp4hlef.jpg

q2rjyh9r.jpg

o8vz86hi.jpg

ugb7abq3.jpg

Wreszcie kilka fotek wnetrza:

g8vp7nre.jpg

twbcz9ps.jpg

Look:

cbigal2j.jpg

r9g8cb8w.jpg

uf93zv3p.jpg

45n9igtu.jpg

c3u3l949.jpg

u38iybse.jpg

Edytowane przez matibati2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.