Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OCTAVIA 1.9TDI 110KM AHF - NIE JEDZIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pomocy :)

Pozwoliłem sobie powielić temat na ogólnym bo mam wrażenie, że do "innnych marek" nikt nie zagląda.

Mianowicie z kolegi Octavią walczymy już dłuższy czas. Zamulona od dołu w zasadzie w całym zakresie obrotów. Plus jest taki, że mamy dawce na podmianę części bo kolegi ojciec też ma Octavie z tym silnikiem tylko dużo świeższą i która jeździ jak trzeba.

Co robiliśmy:

- podmianka N75,

- sprawdzone/wymienione wężyki podciśnieniowe,

- podmianka przepływki,

- wymieniona vacu pompa,

- na początku turbo czyściliśmy - później zostało zregenerowanei,

- siedziało również turbo z kolektorem od wersji 130KM,

- czy EGR zaślepiony czy nie jedzie tak samo czyli w zasadzie nie jedzie,

- kąt wtrysku, dawka paliwa poustawiane - książkowo,

- rozrząd sprawdzany z 5 razy czy przypadkiem nie jest przestawiony,

- nie wspominam już o filtrach :)

Na komputerze brak jakichkolwiek błędów.

Dobra flacha leci w ręce kogoś kto zdiagnozuje co może być przyczyną, że Octavia dyszy a nie żyje :)

Może ktoś chętny w Mazowieckim podjąć się reanimacji auta ? :)

BASIC SETTINGS:
Grupa 000: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 003: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 004: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 011: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

STATYCZNE:
Grupa 013: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 004: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 001: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 007: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 003: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 000: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

DYNAMICZNE:
Grupa 011: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 008: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 010: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 003: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 000: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 001: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Grupa 004: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Juz Ci pisalem , podmiencie wtryski

W parametrach nic zlego nie widac

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

Juz Ci pisalem , podmiencie wtryski
W parametrach nic zlego nie widac

Spanky widziałem i dzięki za odpowiedź.

Aż jesteśmy ciekawi co będzie po wymianie wtrysków. Jeżeli dalej będzie kibel a nie jazda to auto chyba skończy w Wiśle gdzieś na wysokości Otwocka/ Józefowa :)

Opublikowano

Moze ktos wsadzil wtryski od 90-tki ;-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Furka odżyła. Wtrysk na 4 cylindrze lał jak z kranu. Wtryski podmienione więc jednak nie będzie wodowania :)

Opublikowano

zrobcie logi dla kontroli ...

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie furka dłuższy czas śmiga dobrze. Mógłby ktoś zerknąć tylko na loga z turbo :

http://vaglog.pl/log_242448.html


NIkt nic ?

Opublikowano

Może się nie znam do końca ale widać że zadane ciśnienie trzyma do końca idealnie :)

Opublikowano

teraz to po nawet turbo wcześniej wstaje,ja bym zwiększył dawkę na ok 3,2,reszta ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.