Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spalanie stukowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam problem z moją a4 1.8T AEB 1995r + LPG ostatnio zrobiłem chip tuning wstawiając komputer z chipem na 185KM. Program był robiony w Ecu Project Wrocław na innym samochodzie identycznym http://allegro.pl/promocja-chiptuning-a4-1-8t-ecu-komputer-220-km-i4413210967.html silnik chodzi w miarę ale nie perfekcyjnie, czuć że przybyło mocy ale martwi mnie chwilowe zaklekotanie pod obciążeniem gdy wkręcam na 5000obr/min i zmieniam szybko następny bieg zaklekocze. Mierzyłem ciśnienie paliwa na listwie było 3,2-4,9 bar. cewki 5000km temu razem wymieniłem 4 cewki na nowe BERU 4 świece nowe NGK PFR6Q. Co może być przyczyną spalania stukowego?

logi

DYNAMICZNE:
Grupa 002, 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_184364.html
Grupa 002, 025: http://vaglog.rtnet.pl/log_184365.html
Grupa 002, 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_184366.html
Grupa 020, 115, 230: http://vaglog.rtnet.pl/log_184353.html
Grupa 020, 115, 230: http://vaglog.rtnet.pl/log_184354.html
Grupa 007, 015, 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_184346.html

STATYCZNE:
Grupa 002, 007, 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_184369.html
Grupa 002, 007, 025: http://vaglog.rtnet.pl/log_184370.html
Grupa 002, 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_184364.html
Grupa 002, 025: http://vaglog.rtnet.pl/log_184365.html


Edytowane przez barszcz91

Opublikowano

czyli masz gotowca a nie strojenie konkretnie pod twoje auto?? jesli tak to lipa dlatego masz takie stukowe

Opublikowano

Wyjmij tego kompa dopuki auto jeszcze jezdzi bo zaraz może przestać.

Opublikowano
  • Autor

No jak skończą się pomysły wstawię fabrycznego kompa. Na LPG nie słyszałem stuków. Może wtrysk któryś przytkany bo nawet był błąd knock cylinder 2... coś tam.. sylwiasty pamięta dokładnie co było

Opublikowano

Jest za ostry zaplon jazda w takim stanie szybko wyklepie ci glowice, na lpg mniej stuka bo ma wyzszsa wartosc oktanowa.

A blad to pewnie przekroczona granica regulacji.

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

dobra demontuje ten komputer i wstawiam oryginał. Czy takie spalanie stukowe może uszkodzić panewki korbowodowe?

ktoś z forum zajmuje się chip tuningiem w rozsądnej cenie?

Opublikowano

Zrob sobie logi na serii i zobacz czy wszystko.w porzadku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.