Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Identyfikacja zegarów z VAG'a


Bose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odkryłem, że pomimo Briefów i reszty papierów zostałem oszukany. Mam zegary z innego Audi, a mianowicie w mojej wersji (1.8 ARG 125KM) raczej nie powinienem mieć dwóch małych skrajnych wskaźników- napięcie akumulatora i bodajże temperatura oleju. Po wyjęciu zegarów okazało się, że mam zegary z Audi z tą wersją (skrajne wskaźniki są zakryte przez plastik) i chciałbym się dowiedzieć z jakiego to modelu.

Uwaga pytanie od laika: Czy można z tego cokolwiek odczytać na temat dawcy?

4amhsksg.jpg

Edytowane przez Bose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie zrezał... Tak jak połowa tutaj wkłada FIS z polifta do 94r (tylko taki przyklad) no to coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi prędkościomierz i zanim zacznę wymieniać i grzebać, to chętnie dowiem się, czy to może kwestia kodowania w vag'u czy coś w tym stylu i jak dużo roboty by było z aktywacją tych dwóch skrajnych wskaźników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie może padły zegary na forum masz cały temat o zegarach w dziale warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już namiary na firmę, która się zajmuje naprawą, ale zapytam się jeszcze po czym mógłbym poznać czy dane zegary pasują do mojego samochodu? Czy tu chodzi głównie o ten początek 8D0 920 , a dalej to już kwestia dobrania zegarów od benzyniaka? Może znajdę drugie i przy okazji wsadzę pełnego fisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu zegarów okazało się, że mam zegary z Audi z tą wersją (skrajne wskaźniki są zakryte przez plastik)

Bo tak jest chyba w każdych zegarach nie posiadających wskaźnika temp. oleju i napięcia aqu. Cyferblaty są natomiast silniczków i wskazówek brak, a całość jest zasłonięta przez plastik. U mnie to samo jest. Więc prawdopodobnie to są ori zegary z jakimi wyjechał z fabryki :decayed:

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...