Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

jesli sie tylko przytkalo,to moze pomoc-nigdy nie zaklada sie ,ze cos sie popsulo :wink4: wymieni plyn,bedzie buczec dalej-wiadomo,ze pompa niedomaga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego poziomu co tam wczesniej koledzy pisali to raczej powinno byc tak ze na zimnym silniku płyn jest na min.a na rozgrzanym płynie max.tak jest bynajmniej u mnie.ps.płyn wymienia sie co dwa lata.tak zapisane jest w ksiazce serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem jakiś czas temu ten sam problem, nie miałem czasu podjechać do serwisu i tak przejeździłem ponad tydzień, pompa wyła coraz bardziej i okazało sie że wystarczyło dolać trochę płynu a że tego zaniedbałem musiałem wymienić pompę od wspomagania. Dziś znowu sytuacja sie powtórzyła, pompa daje znać o sobie przy kręceniu kierownicą - słychać ja wyraźnie na zewnątrz auta. Jutro z samego rana jade po dolewkę płynu by nie doprowadzić znowu do poprzedniej sytuacji. Dziwi mnie jednak sam fakt że płynu ubywa. Audik jest moim trzecim autkiem, miałem tez corollke i corsę i w żadnym z nich nawet nie myślałem o wspomaganiu... czy w Audi to norma? Mam b. dobre zdanie jak narazie o tej marce:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jednak sam fakt że płynu ubywa. pozdrawiam

...jesli plynu ubywa-to jest wyciek,posprawdzaj wszystkie weze,bo to nie jest norma w zadnym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...