Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fajne spoty do robienia zdjęć.


jakiś koleś

Rekomendowane odpowiedzi

Jest 8 rano w sobotę a ja nie mogę już spać od godziny. Jestem nowy w 3mieście i amatorsko zajmuję się fotografią. Wczoraj umyłem i wypolerowałem swoją RS-kę i strzelił bym kilka fajnych fotek. Znacie jakieś fajne miejscówki? Jakaś panorama miasta lub gdzieś gdzie można wjechać do portu lub jakieś opuszczone fabryki, stare poligony/lotniska lub inne fajne miejsca gdzie można walnąć focię. Zapraszam chętnych do sesji, zawszę szukam nowych podmiotów do sfotografowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciekawy temat. Może każdy by wpisał jakieś znane mu miejsce/miejsca na ciekawe foty.......Tereny stoczniowe mogą być bardzo ciekawe, ale nie wiem, jak tam wjechać. jest na pewno możliwość bo już dużo fotek widziałem z tamtych rejonów.

Ciekawy jest też Skwer (szpaner plac) w Gdyni, okolice PGE Areny - można fajnie uchwycić most, ale bardzo wcześnie trzeba jechać i najlepiej w święto.

Takie super miejsce, to Zatoka Pucka, dokładnie parking przy brzegu. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Może w Oliwie te stare brukowe, wąskie uliczki.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...