Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze wskaźnikiem paliwa. Proszę o radę


kkrzysiekk555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, od miesiąca posiadam Audi A4 B5 Avant 1.8T 1999 lift. Miesiąc jeżdzenia ok i nagle dzisiaj podczas jazdy wskaźnik paliwa poleciał mi na sam dół i piszczy rezerwa. gdzie dzień wcześniej zatankowałem ok 15l i prawie nie jeździłem, ale pojechałem na stacje jeszcze raz zatankowałem za 50zł i paliwo pojawiło się na wskazówce jakieś prawie pół baku, przejechałem ok 500m i wskazówka paliwa poleciała znowu na sam dół i wyświetliła mi się zezerwa i znowu pipka. Na komputerze nic nie wykrywa. Proszę o jakąś rade czy to czujnik czy jakaś pierdoła? Ciężko jest jeździć nie wiedząc ile ma się paliwa.

Dziękuję z góry za odp i pozdrawiam Krzysiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawdz potencjometr na pływaku.mi sie dzieje tak samo.rozbierałem to juz raz i był luz na potencjometrze i nie stykało dobrze.docisnąłem troche i działało jakis czas .teraz musze jeszcze raz to rozebrac i zrobuic to jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak musisz kontrolnie wyciągnąć pompkę i sprawdzisz i pływak i potencjometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki zaraz sprawdzę i dam potem znać


Mieliście racje Panowie, problem tkwił w kostce nawet nie wyciągałem pływaka tylko wyczyściłem piny i pomogło. Dzięki serdeczne

Edytowane przez kkrzysiekk555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...