Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno telewizora LED 47-50cali


Rekomendowane odpowiedzi

Co do sony.... może nie tv ale laptopa. Mam sony vaio i w porównaniu z hp pawilion, dell czy asus to właśnie porównanie typu Audi-Chevrolet. Wykonanie sony bije ma głowę w/w firmy. I nie mówię tu o laptopach za 1,5tyś zł, tylko o takie z przedziału 3-3,5tyś. :hi:

Ps. Jedyną wadą jest to że się łatwo brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac ze vaio juz nie istnieje bo zostalo sprzedane to ok :), od srodka to ci powiem ze vaio ladny marketing, ale tak to... :) wieczne problemy.

Ja jednak powiem ze tv, laptopy srednie byly, tylko nieliczne nie mialy problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na SONY złego słowa nie powiem. Mam jeden telewizor kineskopowy SONY i działa do tej pory, ma 24 lata.

Wiadomo że teraz to inna technologia ale przywiązanie i zaufanie do marki pozostaje.

Obecnie w domu mam dwa samsungi LCD, ktoś mówił że szajs na 3 lata i sie rozsypuje. U mnie chodzą już oba przez 5 lat, grają codziennie, cały dzień.

Nic się z nimi nie dzieje.

Jak ktoś ma samsunga to zachęcam wejść do menu serwisowego. Można sobie odczytać ile godzin pracował, można też sporo zmienić.

W moim np. dało się zmienić żeby filmy czytał z pendriva, bo ten stary model niby tego nie potrafił. Zmieniłem mu w nazwie że jest nowszym modelem i już potrafi :D

Info-menu-mute-power. tak się odblokowuje menu serwis. w samsungach.

Obecnie szukam taniego LCD 50cali, bez zbędnych bajerów jak 3D i jakieś głupoty. Najlepiej poniżej 2500zł

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam Samsunga seria b550 i przerobilem menu serwisowym wiecej rzeczy niz tylko filmy z pena :) Tylko to 37cali i stary.Ale poszedl do gory do sypialni i teraz na dole mam LG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy od TV, powiedzcie czy warto kupić ten model LG :arrow2:http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-49UB820V szukam dla mamy ciekawego tv do 3000zł do 50" chodzi o to by był ostry i wyraźny obraz, zero bajerów, tv już na kilka lat żeby był. Mam go pod nosem w cerfie na gazetce za 2899zł najtaniej ze wszystkich sklepów jak MM, Saturn czy Euro AGD łącznie z allegro.
W sierpniu kosztował jeszcze 4300zł, model z tego roku.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...