Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulacja ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Regulacja napięcia linek wbrew obiegowej opinii nie jest automatyczna do końca. Trzeba w samym mechaniźmie wcisnąć odpowiedni "przycisk" dostępny pod tylną popielniczką. Przydatne po wymianie linek;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Regulacja napięcia linek wbrew obiegowej opinii nie jest automatyczna do końca. Trzeba w samym mechaniźmie wcisnąć odpowiedni "przycisk" dostępny pod tylną popielniczką. Przydatne po wymianie linek[emoji6]
A przed wciśnięciem tego "przycisku" trzeba włożyć 1.5mm podkładki między ramię ręcznego a zacisk hamulcowy, wtedy po regulacji ręczny jest na 3 ząbku.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A przed wciśnięciem tego "przycisku" trzeba włożyć 1.5mm podkładki między ramię ręcznego a zacisk hamulcowy, wtedy po regulacji ręczny jest na 3 ząbku.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Tak jest w instrukcji. Mi bardziej odpowiada działanie ręcznego bez tych podkladek, a jak u Ciebie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, misiek95 napisał:

Tak jest w instrukcji. Mi bardziej odpowiada działanie ręcznego bez tych podkladek, a jak u Ciebie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja ustawiałem z podkładkami i ręczny trzyma mi na 3 ząbku i mi tak pasuje, nawet zastanawiałem się żeby nie ustawić z 2mm podkładkami bo wtedy byłby jeszcze niższy.

Bez podkładek chyba trzyma dużo wyżej? Napisz zna którym ząbku trzyma u Ciebie jak ustawiłeś bez podkładek?

Opublikowano
Ja ustawiałem z podkładkami i ręczny trzyma mi na 3 ząbku i mi tak pasuje, nawet zastanawiałem się żeby nie ustawić z 2mm podkładkami bo wtedy byłby jeszcze niższy.
Bez podkładek chyba trzyma dużo wyżej? Napisz zna którym ząbku trzyma u Ciebie jak ustawiłeś bez podkładek?
Nie wiem co rozumiesz przez "trzyma" bo to zależy chyba gdzie auto postawisz ;d ale opór mam od samego dolu:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, misiek95 napisał:

Nie wiem co rozumiesz przez "trzyma" bo to zależy chyba gdzie auto postawisz ;d ale opór mam od samego dolu:)

no dla mnie "trzyma" tzn. jest tak zaciągnięty jak go zostawiam na parkingu. Powiem tak, u mnie maksymalnie da się go na 4 ząbek zaciągnąć wyżej to już sporo siły by trzeba użyć a jak wcześniej go wyregulowałem bez podkładek to dało się go zaciągnąć na 6-7 ząbek. Z podkładkami jest po prostu niżej i bierze od samego początku też. Myślę że im grubsze "podkładki" tym niżej będzie brał ręczny, nie można z tym przesadzić bo będzie cały czas hamował nawet przy opuszczonym ręcznym - serwis Audi zaleca 1,5mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.