Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a6 c6 2007 Q, 3.2 v6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po paru a4 nadszedł na A6 C6, szukałem prawie 2 miesiące i w końcu dorwałem

2007 rok maj, przelot 119 tys

po wymianie łańcuchów i napinaczy na 94 tyś w 2013 rok ASO Rzesza

Engine 3,2 v6 FSI 255

komplet kluczyków

zapas 17''

pakiet swiatło wew i zewnetrzny (lusterka)

pakiet schowki

grzana tylna kanapa

hak z sygnalizacja otwarcia

BOSE

szary metalic LZ7Q

alcantara

parktronic przód i tył

kierownica 4 ramiona MF

wyświetlacze w kolorku wszytskie

zmieniarka MP3

kamera cofania kolor

grzane stołki

pneumatyka

koło 17

bixenon

servotronic

szyberdach

itd

doszło

grzana kiera, z F1 i MF

AMI na usb z pendriva

dekory piano z konsola :)

update MMI z PL menu

faafc989926923a5m.jpg b81d9eacd6f6f711m.jpg ccd0f4363fa92a41m.jpg 3d4f25cae7c58fcdm.jpg 0b9646a74a7e418bm.jpg

f3c565f80f07a5e2m.jpg 8c205780130b80a4m.jpg 28cd3d39d1d9dc3dm.jpg 22cd10560f011023m.jpg 9eb71d94eccdea72m.jpg 1969433edf2f27d2m.jpg f2eeea7b52106b43m.jpg

c57fb1d3c83e881am.jpg

na lato wlecą 19''

83e771d494bef0ffm.jpg

rameczka zegarów

757e599967ddc9b8m.jpg 70ac64edbf7c7d38m.jpg

piano w komplecie

Edytowane przez czaki22

Opublikowano

3.2 V6 słuszny silnik :) czekamy na fotki

Opublikowano

No gratulacje :decayed: oby służyła jak najdłużej i oczywiście bezawaryjnie

Opublikowano
  • Autor

no no :) to taka formalnośc ?:):):)::)

Opublikowano

graty :banan::banan:

szkoda że nie mam tylu KM pod nogą u siebie

ba konie tu nie robią szału tylko Nm :P

aby Ci służyła jak poprzedniczka :kox::kox:

Edytowane przez gumish

Opublikowano
  • Autor
;) no to juz zbieraj ;) wiesz jakie odemnie sa auta
Opublikowano

czekamy na foty

:kox:

Opublikowano

;) no to juz zbieraj ;) wiesz jakie odemnie sa auta

nie stać mnie na taką :angry:

foty foty jak będą oczywiście :banan::banan:

Opublikowano

Piękny silnik 3,2! tylko mam obawy co do pneumatyki :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Przy 119 tys noe mam pobaw pozatym mnie ampr kosztuje 500zl:)

chyba byłem nie teges jak to pisałem

przy takim przebiegu 119 tys nie ma sie co obawiać pneumatyki, po za tym mnie amortyzator kosztuje 500zł :)

Edytowane przez czaki22

Opublikowano

Ampr?

3.2 da radę to zagazowac?

Opublikowano
  • Autor

Z tel pisalem, amortyzator, 500 zl mnie kosztuje

Gazuja fsi ale instalacja jest tak droga, ze soie po prostu nieoplaca

Opublikowano

Wojtku, gdzie foteczki? Bo czekamy :D ...

Opublikowano
  • Autor

poogarniam troche i znajde czas to zapodam

Opublikowano

czekam na fotki :D

Opublikowano

Czekamy na fotty ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no wlasnie dawaj jakies fotki :) bo wszyscy sie juz doczekac nie moga :D:D

Opublikowano
  • Autor

:):): jasne jak by a6 nie widzieli mam od zarabania pracy nie mam kiedy nawewt odkurzyc ba jezdzic nie mam kiedy nia :) ale juz nie bawem

Opublikowano

:):): jasne jak by a6 nie widzieli mam od zarabania pracy nie mam kiedy nawewt odkurzyc ba jezdzic nie mam kiedy nia :) ale juz nie bawem

zarobiony jak zawsze

szuka dla nas części po ludzkiej cenie

dajcie mu spokój

znajdzie czas to doda

FOTY FOTY :kox::kox:

Opublikowano

foty !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.