Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.


danzan

Rekomendowane odpowiedzi

Ucierpiało coś więcej czy tylko zderzak?

Zderzak, ślizg zderzaka, błotnik się cofnął do środka, lakier na masce i błotniku i lampa do wymiany. Kupa kasy wyjdzie, mam nadzieję że ubezpieczalnia nie przytnie w ch*ja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za lekką obcierke i lampę wzolem 1600

Ja już nawet nie chcę zarobić na tym, ale jak liczyłem koszty naprawy, to wyjdzie - może wydać się nierealnie - ale około 1900zł. Wliczając w to blacharza i lakiernika ponieważ błotnik przesunął się do środka i będzie trzeba wyciągać płaszcz. Lampy ma oryginalne, więc chcę kupić nową też oryginalną a nie żadne depo srepo. Wciąż czekam na telefon od rzeczoznawcy, jeszcze się nie odezwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę, ale wolę nie zapeszać. Czekam z niecierpliwością aż się odezwą i padną jakieś konkretne kwoty i słowa, bo auto stoi, a takim potłuczonym wstyd jeździć.


Sprzedam za 8500 do negocjacji. Mechanicznie stan db+ a wizualnie to co widać powyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za coś podobnego pol roku temu w przedlifcie udało się wyciągnąć od TU 2300zl. Czekałem sporo na rzeczoznawcę i kaske. Oczywiście na początku proponowali śmieszny tysiąc. Nerwów było sporo ale warto było poczekać. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za coś podobnego pol roku temu w przedlifcie udało się wyciągnąć od TU 2300zl. Czekałem sporo na rzeczoznawcę i kaske. Oczywiście na początku proponowali śmieszny tysiąc. Nerwów było sporo ale warto było poczekać. Powodzenia

A w jaki sposób i jakimi "nerwami" wywalczyłeś te 2300? Pierwszy raz mam taką sytuacje i nie ukrwyam, że nie wiem jak postępować z kolesiem co przyjedzie na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...