-
A4-KLUB.GERMANY
Jestem. Nikogo nie ma
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja będę chwilę po. Rozpoznacie po kolorze auta
-
A4-KLUB.GERMANY
Podrzuccie jeszcze miejscowe
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
To czekam na propozycję. Zwarty i gotowy na pierwszego spota
-
A4-KLUB.GERMANY
Można powiedzieć że mam teraz 2-3 luźne miesiace. Każdy weekend mi pasuje
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzie i kiedy? Coś tu kiedyś słyszałem o hofie w Porta Westfalica.
-
A4-KLUB.GERMANY
Jakis spot w okolicach hannoveru ?
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Sklepledowy.pl oferują co najważniejsze wybór barwy światła. Dobra trwałość. 2 lata i nic się nie dzieje złego
-
Leon_17 obserwuje zawartość Europa i świat
-
A4-KLUB.GERMANY
Panie i Panowie montował ktoś może hak tutaj w DE ?? Jak to się ma w praktyce. Montaż ->TUV->wpis do briefu. Słyszałem wersje ze można samemu nawet zamontować jeśli masz pojecie i wbijają Ci w brief. Tylko coś mi się nie chce wierzyć, że nikt nie tego nie sprawdza czy jest to poprawnie zamontowane...
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
10l potrzebowałem od wymiany do wymiany czyli dolewałem aż 4 na początku.
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Motul 5w40 xcess około 2 litrów na 10tkm Chociaż wcześniej na około 12tkm 10litrow było na styk. Przebieg już pod 300tyś podchodzi. Styl jazdy umiarkowany. Czasem trochę go przypiłuje, choć staram się tego unikać. Przechodzę na Valvoline Max Life 10w40 zobaczymy co będzie. Nie wiem tylko czy płukać silnik od środka. Autem zrobione dopiero 20tkm. Poprzedni właściciel lał Cutastrol 5w40. W aucie LPG już dobre 120tkm zrobione na nim. Może ktoś doradzi coś co do płukania. To że uszczelniacze by trzeba było zrobić już wiem. Czasu brak na to. Następne auto to 4 cylindy na 100%
-
A4-KLUB.GERMANY
- A4-KLUB.GERMANY
Nigdy nie bylem na żadnym spocie nawet w Pl. Nie licząc VW manii. Chętnie bym wpadł zobaczyć, ale dziecko się urodzi lada chwila. Będę śledził wątek- A4-KLUB.GERMANY
U mnie akurat w strassenverkehrsamt. Może w większym mieście to w burgeramt się zmienia. Nie wiem bo ja z małego miasteczka - A4-KLUB.GERMANY