Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leon_17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jestem. Nikogo nie ma
  2. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja będę chwilę po. Rozpoznacie po kolorze auta
  3. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Podrzuccie jeszcze miejscowe
  4. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jw
  5. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To czekam na propozycję. Zwarty i gotowy na pierwszego spota
  6. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Można powiedzieć że mam teraz 2-3 luźne miesiace. Każdy weekend mi pasuje
  7. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzie i kiedy? Coś tu kiedyś słyszałem o hofie w Porta Westfalica.
  8. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jakis spot w okolicach hannoveru ?
  9. Sklepledowy.pl oferują co najważniejsze wybór barwy światła. Dobra trwałość. 2 lata i nic się nie dzieje złego
  10. Leon_17 obserwuje zawartość Europa i świat
  11. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panie i Panowie montował ktoś może hak tutaj w DE ?? Jak to się ma w praktyce. Montaż ->TUV->wpis do briefu. Słyszałem wersje ze można samemu nawet zamontować jeśli masz pojecie i wbijają Ci w brief. Tylko coś mi się nie chce wierzyć, że nikt nie tego nie sprawdza czy jest to poprawnie zamontowane...
  12. Leon_17 odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    10l potrzebowałem od wymiany do wymiany czyli dolewałem aż 4 na początku.
  13. Leon_17 odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    Motul 5w40 xcess około 2 litrów na 10tkm Chociaż wcześniej na około 12tkm 10litrow było na styk. Przebieg już pod 300tyś podchodzi. Styl jazdy umiarkowany. Czasem trochę go przypiłuje, choć staram się tego unikać. Przechodzę na Valvoline Max Life 10w40 zobaczymy co będzie. Nie wiem tylko czy płukać silnik od środka. Autem zrobione dopiero 20tkm. Poprzedni właściciel lał Cutastrol 5w40. W aucie LPG już dobre 120tkm zrobione na nim. Może ktoś doradzi coś co do płukania. To że uszczelniacze by trzeba było zrobić już wiem. Czasu brak na to. Następne auto to 4 cylindy na 100%
  14. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
  15. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nigdy nie bylem na żadnym spocie nawet w Pl. Nie licząc VW manii. Chętnie bym wpadł zobaczyć, ale dziecko się urodzi lada chwila. Będę śledził wątek
  16. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    U mnie akurat w strassenverkehrsamt. Może w większym mieście to w burgeramt się zmienia. Nie wiem bo ja z małego miasteczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.