Treść opublikowana przez Leon_17
-
A4-KLUB.GERMANY
Jestem. Nikogo nie ma
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja będę chwilę po. Rozpoznacie po kolorze auta
-
A4-KLUB.GERMANY
Podrzuccie jeszcze miejscowe
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
To czekam na propozycję. Zwarty i gotowy na pierwszego spota
-
A4-KLUB.GERMANY
Można powiedzieć że mam teraz 2-3 luźne miesiace. Każdy weekend mi pasuje
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzie i kiedy? Coś tu kiedyś słyszałem o hofie w Porta Westfalica.
-
A4-KLUB.GERMANY
Jakis spot w okolicach hannoveru ?
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Sklepledowy.pl oferują co najważniejsze wybór barwy światła. Dobra trwałość. 2 lata i nic się nie dzieje złego
-
A4-KLUB.GERMANY
Panie i Panowie montował ktoś może hak tutaj w DE ?? Jak to się ma w praktyce. Montaż ->TUV->wpis do briefu. Słyszałem wersje ze można samemu nawet zamontować jeśli masz pojecie i wbijają Ci w brief. Tylko coś mi się nie chce wierzyć, że nikt nie tego nie sprawdza czy jest to poprawnie zamontowane...
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
10l potrzebowałem od wymiany do wymiany czyli dolewałem aż 4 na początku.
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Motul 5w40 xcess około 2 litrów na 10tkm Chociaż wcześniej na około 12tkm 10litrow było na styk. Przebieg już pod 300tyś podchodzi. Styl jazdy umiarkowany. Czasem trochę go przypiłuje, choć staram się tego unikać. Przechodzę na Valvoline Max Life 10w40 zobaczymy co będzie. Nie wiem tylko czy płukać silnik od środka. Autem zrobione dopiero 20tkm. Poprzedni właściciel lał Cutastrol 5w40. W aucie LPG już dobre 120tkm zrobione na nim. Może ktoś doradzi coś co do płukania. To że uszczelniacze by trzeba było zrobić już wiem. Czasu brak na to. Następne auto to 4 cylindy na 100%
-
A4-KLUB.GERMANY
- A4-KLUB.GERMANY
Nigdy nie bylem na żadnym spocie nawet w Pl. Nie licząc VW manii. Chętnie bym wpadł zobaczyć, ale dziecko się urodzi lada chwila. Będę śledził wątek- A4-KLUB.GERMANY
U mnie akurat w strassenverkehrsamt. Może w większym mieście to w burgeramt się zmienia. Nie wiem bo ja z małego miasteczka- A4-KLUB.GERMANY
Sprawa wbicia gazu w brief już załatwiona. Przy okazji zmiana adresu zamieszkania. Łącznie 15,60 Eur. Nie jest źle. Teraz został już tylko sam TUV. Instalka spełnia wszystkie normy i wymogi. Zobaczymy czy auto przejdzie czy tylko mnie ktoś chciał nastraszyć z tym TUVem. Jak czasem widzę co jeździ tutaj po drogach to oczy przecieram że to do ruchu dopuscili heh- A4-KLUB.GERMANY
Kuszący event w Padeborn. Około 100km mam. Może się skuszę. Czy jest ktoś kto wbijał w DE autogas do auta ? Kupiłem autko juz z instalacją (założona tutaj lecz widać że jest to instalacja na polskich podzespołach KME). Kończy mi się TUV w tym mieiącu. Pojechałem sobie do Dekry. Pan diagnosta nie dopuścił auta do przeglądu, ponieważ auto nie ma wbitej w instalacji w brief. Instalacja montowana przez poprzedniego właściciela w lipcu 2013 TUV robiony w październiku 2013. Jak to możliwe że poprzedni właściciel przeszedł przegląd na samych zaświadczeniach i fakturach o zabudowie gazu a teraz żądają ode mnie żeby wbić instalacje w brief. Zastanawiam się czy możliwe jest, że przy zmianie blach urzędnik zapomniał przepisać instalacji z briefu do briefu. Czy po prostu poprzedni właściciel zrobił jakiś wałek u znajomego diagnosty. Nasłuchałem się takich legend m.in. od jednego Węgra że tutaj kiedyś chciał zrobić TUV w starszym oplu. Wszędzie wołali około 1tys euro za zrobienie wszystkiego co należy i dopiero podbicie przeglądu oraz takie legendy że wbicie haka łącznie z założeniem to koszt 1000Eur. To że ktoś załatwia schwarz TUV czyli typowe w PL "dowód pojechał na przegląd" już też słyszałem i już nic mnie tutaj nie zdziwi. Czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Czy wie ktoś jakie są koszta wbicia instalacji w brief ?? O auto dbam jak tylko mogę wszystko jest robione na tiptop. Może jest ktoś z NRW lub Niedersachsen kto by coś podpowiedział poradził ? Bardzo proszę o pomoc- [B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
Za coś podobnego pol roku temu w przedlifcie udało się wyciągnąć od TU 2300zl. Czekałem sporo na rzeczoznawcę i kaske. Oczywiście na początku proponowali śmieszny tysiąc. Nerwów było sporo ale warto było poczekać. Powodzenia- Szroty - Niemcy, gdzie i jak szukac
W mojej okolicy jest cos w Sulingen, ale nie jest to jakiś ogromny szrot.- A4-KLUB.GERMANY
Witam Mieszkam w okolicach Diepholz od 2 tyg. Jest ktoś nieopodal może ?? PS. Potrzebuje pomocy z wielowahaczem z mechanikiem sie raczej nie dogadam bo z językiem słabo...- Strefa biegaczy, triathlon
03.05.2014r. Bieg Orłów w Czarnej Dąbrówce. Biegał ktoś?? Nabiegałem 10km w 41:42. Pierwszy raz w życiu biegłem taki dystans( treningowo max 8km i to 2 dni przed tym biegiem)Został jeszcze spory zapas sił. Wcześniej 2 lata trenowałem sprint. Może się szarpnę na połówkę w tym roku- Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Poszlo z mojego APU od AMD- Plastiki zewnętrzne, konserwacja, pielęgnacja itd
Vinyl od Carteca. Jak dla mnie daje rade. Cartec - Vinyl TP-49 - preparat do nabłyszczania gumy i plastiku- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Co z tym nowym miejscem ??- Jaki płyn do układu wspomagania ?
Devastation na jakiej podstawie stwierdzasz, że płyn LHM od Citroena jest lepszy od ori płynu?? Tak czytam i czytam, ale nikt nie zadał Ci tego pytania. Jakieś konkretne przykłady ?? - A4-KLUB.GERMANY