Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leon_17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Leon_17

  1. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jestem. Nikogo nie ma
  2. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja będę chwilę po. Rozpoznacie po kolorze auta
  3. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Podrzuccie jeszcze miejscowe
  4. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jw
  5. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To czekam na propozycję. Zwarty i gotowy na pierwszego spota
  6. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Można powiedzieć że mam teraz 2-3 luźne miesiace. Każdy weekend mi pasuje
  7. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzie i kiedy? Coś tu kiedyś słyszałem o hofie w Porta Westfalica.
  8. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jakis spot w okolicach hannoveru ?
  9. Sklepledowy.pl oferują co najważniejsze wybór barwy światła. Dobra trwałość. 2 lata i nic się nie dzieje złego
  10. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panie i Panowie montował ktoś może hak tutaj w DE ?? Jak to się ma w praktyce. Montaż ->TUV->wpis do briefu. Słyszałem wersje ze można samemu nawet zamontować jeśli masz pojecie i wbijają Ci w brief. Tylko coś mi się nie chce wierzyć, że nikt nie tego nie sprawdza czy jest to poprawnie zamontowane...
  11. Leon_17 odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    10l potrzebowałem od wymiany do wymiany czyli dolewałem aż 4 na początku.
  12. Leon_17 odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    Motul 5w40 xcess około 2 litrów na 10tkm Chociaż wcześniej na około 12tkm 10litrow było na styk. Przebieg już pod 300tyś podchodzi. Styl jazdy umiarkowany. Czasem trochę go przypiłuje, choć staram się tego unikać. Przechodzę na Valvoline Max Life 10w40 zobaczymy co będzie. Nie wiem tylko czy płukać silnik od środka. Autem zrobione dopiero 20tkm. Poprzedni właściciel lał Cutastrol 5w40. W aucie LPG już dobre 120tkm zrobione na nim. Może ktoś doradzi coś co do płukania. To że uszczelniacze by trzeba było zrobić już wiem. Czasu brak na to. Następne auto to 4 cylindy na 100%
  13. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
  14. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nigdy nie bylem na żadnym spocie nawet w Pl. Nie licząc VW manii. Chętnie bym wpadł zobaczyć, ale dziecko się urodzi lada chwila. Będę śledził wątek
  15. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    U mnie akurat w strassenverkehrsamt. Może w większym mieście to w burgeramt się zmienia. Nie wiem bo ja z małego miasteczka
  16. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Sprawa wbicia gazu w brief już załatwiona. Przy okazji zmiana adresu zamieszkania. Łącznie 15,60 Eur. Nie jest źle. Teraz został już tylko sam TUV. Instalka spełnia wszystkie normy i wymogi. Zobaczymy czy auto przejdzie czy tylko mnie ktoś chciał nastraszyć z tym TUVem. Jak czasem widzę co jeździ tutaj po drogach to oczy przecieram że to do ruchu dopuscili heh
  17. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Kuszący event w Padeborn. Około 100km mam. Może się skuszę. Czy jest ktoś kto wbijał w DE autogas do auta ? Kupiłem autko juz z instalacją (założona tutaj lecz widać że jest to instalacja na polskich podzespołach KME). Kończy mi się TUV w tym mieiącu. Pojechałem sobie do Dekry. Pan diagnosta nie dopuścił auta do przeglądu, ponieważ auto nie ma wbitej w instalacji w brief. Instalacja montowana przez poprzedniego właściciela w lipcu 2013 TUV robiony w październiku 2013. Jak to możliwe że poprzedni właściciel przeszedł przegląd na samych zaświadczeniach i fakturach o zabudowie gazu a teraz żądają ode mnie żeby wbić instalacje w brief. Zastanawiam się czy możliwe jest, że przy zmianie blach urzędnik zapomniał przepisać instalacji z briefu do briefu. Czy po prostu poprzedni właściciel zrobił jakiś wałek u znajomego diagnosty. Nasłuchałem się takich legend m.in. od jednego Węgra że tutaj kiedyś chciał zrobić TUV w starszym oplu. Wszędzie wołali około 1tys euro za zrobienie wszystkiego co należy i dopiero podbicie przeglądu oraz takie legendy że wbicie haka łącznie z założeniem to koszt 1000Eur. To że ktoś załatwia schwarz TUV czyli typowe w PL "dowód pojechał na przegląd" już też słyszałem i już nic mnie tutaj nie zdziwi. Czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Czy wie ktoś jakie są koszta wbicia instalacji w brief ?? O auto dbam jak tylko mogę wszystko jest robione na tiptop. Może jest ktoś z NRW lub Niedersachsen kto by coś podpowiedział poradził ? Bardzo proszę o pomoc
  18. Za coś podobnego pol roku temu w przedlifcie udało się wyciągnąć od TU 2300zl. Czekałem sporo na rzeczoznawcę i kaske. Oczywiście na początku proponowali śmieszny tysiąc. Nerwów było sporo ale warto było poczekać. Powodzenia
  19. W mojej okolicy jest cos w Sulingen, ale nie jest to jakiś ogromny szrot.
  20. Leon_17 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam Mieszkam w okolicach Diepholz od 2 tyg. Jest ktoś nieopodal może ?? PS. Potrzebuje pomocy z wielowahaczem z mechanikiem sie raczej nie dogadam bo z językiem słabo...
  21. 03.05.2014r. Bieg Orłów w Czarnej Dąbrówce. Biegał ktoś?? Nabiegałem 10km w 41:42. Pierwszy raz w życiu biegłem taki dystans( treningowo max 8km i to 2 dni przed tym biegiem)Został jeszcze spory zapas sił. Wcześniej 2 lata trenowałem sprint. Może się szarpnę na połówkę w tym roku
  22. Vinyl od Carteca. Jak dla mnie daje rade. Cartec - Vinyl TP-49 - preparat do nabłyszczania gumy i plastiku
  23. Co z tym nowym miejscem ??
  24. Devastation na jakiej podstawie stwierdzasz, że płyn LHM od Citroena jest lepszy od ori płynu?? Tak czytam i czytam, ale nikt nie zadał Ci tego pytania. Jakieś konkretne przykłady ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.