Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fele - hmm nie wiem jak to nazwać :)


toro1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem, dopiero co kupione autko i powoli zabieram się za doprowadzanie go do stanu "używalności". Irytują mnie felgi, wiem są bez rewelacji, ale chciałbym wymienić samo ich wnętrze(?) - pewnie nie wiecie o co mi chodzi więc załączam linka do fotki, to co chcę wymienić jest zaznaczone na czerwono :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6c6dd21ed0495d8.html

Da się to wymienić, ewentualnie gdzie i po jakich kosztach ?

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup taki wzór jaki masz na feldze, wtedy będzie na pewno pasował. Eksperymenty mogą skończyć się wywaleniem kasy w błoto, bo odpadną ci na 1 lepszym dołku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej wnece albo po wewnetrzej stronie ramion felgi masz numer i do tego numeru musisz kupic sobie dekle, niestety w ASO to koszt ok 80-110zl/szt, no ale czego sie nie robi dla ladnie wygladajacych kol? :)[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 14:09_________________________________________________ew. na deklu od srodka tez moze byc numerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo.. Zdjąłem dekle, rozebrałem na części, środek porządnie zmatowiłem, prysnąłem takim samym kolorem, złożyłem do kupy i są naprawdę jak nowe.. Koszt 40zł .

w tej wnece albo po wewnetrzej stronie ramion felgi masz numer i do tego numeru musisz kupic sobie dekle, niestety w ASO to koszt ok 80-110zl/szt, no ale czego sie nie robi dla ladnie wygladajacych kol?

za 400zł to ja bym tego nie robił :no:

Tym bardziej, że jest to seria 15" felg, do najpiękniejszych nie należą (moim zdaniem) szkoda inwestować takie pieniądze, zastanów się jeszcze czy nie zamierzasz zmienić ich na np. większe.. Może naprawdę wystaczy odmalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej fotkę dekielka ze zbliżeniem.

Podaj też średnicę zewnętrzną i ewentualnie średnicę mocowania.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary dekla:

średnica całkowita - 165 mm

średnica pierścienia montażowego - okolo 145 mm

NUMER SERYJNY 4BO 601 156J

Zdjęcie z bliska:

441671731

**toro1984 to są "dekle, dekielki" od felg - tak to możesz nazwać.. :wink4:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem już jak to nazwać :P Fele faktycznie do najpiękniejszych nie należą, ale idzie zima i na razie nie warto inwestować w fele. Poza tym autko dopiero co kupione, więc czeka mnie wyłożenie kasy za papiery, wymianę rozrządu, oleju itp. A to spory wydatek jak na mój niewielki budżet. Więc na razie chcę zainwestować możliwie mało, żeby maleńka jakoś przyzwoicie się prezentowała ;) Na wiosnę się pomyśli o ładnych felach :) Jak na razie, planuję wymianę radyjka na ori i naprawienie paru upierdliwych rzeczy jak dziwnie działające wycieraczki czy czasem skrzypiący fotel kierowcy :) W ASO na pewno nie będę płacił 100zł za jeden dekielek bo to paranoja :]

Nosfer ->> a jak poradziłeś sobie ze znaczkiem audi? Da się go jakoś zdjąć osobno czy trzeba bawić się w obklejanie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...