Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedzialający servotronic


slawek16-1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto kupiłem po kolizji poducha była strzelona wyciągany cały kokpit i od początku nie działający servotronic który na pewno jest 1N3. Kierownica na zegarach w ogóle nie zapala się, od czego zacząć mam sprawdzanie i dochodzenie przyczyny???

Edytowane przez slawek16-1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów niby nie było, znajomy podpinał kompa ale nie ogarnął tematu. Wrclaguna ja chyba jednak będę musiał wybrać się do ciebie bo widzę że masz polapane tematy w każdej dziedzinie Audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera chodzi jak w starej fieście...:/ Stan niby jest, ale co do odpowietrzenia to nie wiedziałem o takim myku mało profesjonalnie to zabrzmi ale jak do tego podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja magla nie ruszałem ale wywnioskowałem iż do polski przyjechała uszkodzona i na 90% że układ kierowniczy oberwał. Od poprzedniego właściciela zbytnio niczego niedowidziałem się, chyba standardzik w polandi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i taka opcja...


Wskoczyłem dziś pod auto, mam taki typ magla 8T1422065P.Pytanie do znawców model z serwotronikiem czy bez???

Edytowane przez slawek16-1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to serwotronic .

Co do zapalajacej sie kontrolki to nie powinno sie nic swiecic :) w wersji polift to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co teraz ciezko chodzi ? sprawdz jakie sa błedy w MCE 09

TU MASZ info o servotronicu :


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274562-montaz-przekladni-kierowniczej-ze-wspomaganiem-servotronic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do innych aut którymi jeździłem wspomaganie chodzi bardzo ciężko, z takim jak by opóźnieniem jest mało precyzyjne i przymulone skręcanie. Myślę jeszcze nad wymianą płynu tylko czy jest sens jak na 99% elektronika leci w kulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam ida tylko dwa przewody do Modułu Centralnej elektryki 09 , sprawdz kompem czy jest jakis bład od servotronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.kupilem audi a4 b8 z 2009 roku i mialem ten sam problem ze wspomaganiem bylem w paru warsztatach i okazalo sie ze fabrycznie auto nie posiada serwa i wspomaganie jest jakie jest mozna zamontowac ale koszt okolo 4 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.kupilem audi a4 b8 z 2009 roku i mialem ten sam problem ze wspomaganiem bylem w paru warsztatach i okazalo sie ze fabrycznie auto nie posiada serwa i wspomaganie jest jakie jest mozna zamontowac ale koszt okolo 4 tys

Ja zalozylem do siebie servotronika za 450 zl bo tyle kosztowala cala przekladnia uzywana z roku 2011, cala operacje mozna sobie samemu zrobic jezeli ktos ma mozliwosc a powiem ze warto

Edytowane przez lukas309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie servotronic jest problem w tym że raz działa a raz nie tzn na postoju raz chodzi lekko kiera a raz ciężko jak powinna w trakcie jazdy

Problem rozwiązany, temat można zamknąć.

Edytowane przez slawek16-1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie servotronic jest problem w tym że raz działa a raz nie tzn na postoju raz chodzi lekko kiera a raz ciężko jak powinna w trakcie jazdy

Problem rozwiązany, temat można zamknąć.

A jaka była przyczyna u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padł mi servotronic. Nie idzie uciągnąć kierownicą na postoju. Trenował ktoś może taki problem? Vag nie pokazuje żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...