Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?


kawowy19

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście w moim przypadku muszę zrobić logi dynamiczne? Czyli 3 bieg i pedał w podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie się to dzieje dopiero po dodaniu gazu gwałtownym albo podczas jazdy z wcisnietym pedałem dość dobrze. Po odpaleniu na ssaniu czy już na wolnych obrotach jest cichutko a jak się rozgrzeje to jest podczas jazdy wsio okey

Mam identyczne objawy :/ i to juz od daawna ale myslalem ze to normalne. Wrzuce pozniej filmiki z tym dzwiekiem. Udalo Ci sie to rozwiazac?? Jeszcze meczy mnie dosc duzy lag przy dodadniu gazu tak z powyzej 2tys obr. Przejechlem sie skoda 1.8t i a3 2.0tfsi i tam po dotknieciu gazu od razu auto reaguje, a u mnie nie dosc ze jest lag to jeszcze ten "świerszczący" dzwiek. Pozniej moc jest chyba ok

Oto filmy z porannego odpalania i potem podczas jazdy, wyraźnie słychać ten dziwny dźwięk.

Edytowane przez tom5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest na 100% ten dźwięk!

powiem Ci, że nie doszedłem skąd to ale obstawiałem gdzie uszczelki wydechu. Dlatego, że jak się troche rozgrzał to zanikał ten dźwięk. Tak naprawdę kilka depnięć żeby turbo dmuchnęło i cisza.
U mnie przez jakiś czas tego w ogóle nie było slychać, potem wróciło by znowu zaniknąć - albo sie nie wsłuchiwałem. Koniec końców auto sprzedałem.

Pewne jest to, że to ten sam dźwięk i pochodzi zapewne z tego samego miejsca. Może Tobie uda się to rozwiązać.


A co do reakcji na gaz to one chyba tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez jestem ciekaw czy udalo sie rozwiazac ten problem mam od jakiegos czasu identyczny swist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gdyby komuś się udało rozwiązać problem to dajcie znać w temacie bo mam ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie rozwiazać problem?

Mam tak samo tylko a B5 1.8T

Równiez jestem ciekaw czy udalo sie rozwiazac ten problem mam od jakiegos czasu identyczny swist.

witam gdyby komuś się udało rozwiązać problem to dajcie znać w temacie bo mam ten sam problem

Problem rozwiązałem, wszystko wyjaśnione w temacie który założyłem, oto link: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360144-swiergoczacy-dzwiek-przy-gwaltownym-dodaniu-gazu-turbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...