Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alarm sam sie włacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z Moim Audi. Od jakiegoś czasu sam włącza sie alarm :/ nie mam pojęcia dlaczego. Czy wie kotoś o co chodzi?? Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki :) sprawdzę :D


A mam pytanko, miałeś taki problem??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bez kompa nic nie zrobimy .

Podpinam sie pod temat . Mam ten sam problem . Nie wiadomo z jakiej przyczyny , potrafi się aktywowac alarm. Nieraz stoi 2 godziny i nic , ale bywa że po 10 minutach zaczyna wyć .Pokazał się taki błąd

Kodowanie: 013A062020390040012002

Kod serwisu: WSC 06325 000 00000

VCID: 3B7F4C7DBA3BD4C034E

Znaleziono 1 błąd:

01134 - Syrena alarmu (H12)

008 - Niezrozumiały sygnał

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01101000

Priorytet błędu: 2

Częstość błędu: 3

Wew.licznik błędów: 221

Przebieg: 108719 km

Wskaźnik czasu: 0

- wymieniłem syrenkę , zamknąłem auto , otworzyłem , odpaliłem silnik przejechałem kawałek , wrócilem pod garaż znowu zamknąłem samochód, po 5 minutach otworzyłem i błąd się znowu pojawił- ten sam. Syrenka nie wyła.

,

Opublikowano

Może być przerwa/niełączenie gdzieś w obwodzie ale to już raczej dobry elektyk musiałby poszukać.

Edytowane przez Jakoob

Opublikowano

Może być przerwa/niełączenie gdzieś w obwodzie ale to już raczej dobry elektyk musiałby poszukać.

Może ktoś wie jaki kolor kabelka od syrenki wchodzi do modułu komfortu - wydaje mi się że jest on w bagazniku po prawej stronie. Tam bym sprawdził czy jest ok . Albo przynajmniej która to wtyczka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam podobny problem z włączającym się alarmem w trakcie mycia samochodu, prawie za każdym razem się włącza przy myciu myjką bezdotykową. Jakieś zwarcie?

Opublikowano

Może ktoś wie jaki kolor kabelka od syrenki wchodzi do modułu komfortu - wydaje mi się że jest on w bagazniku po prawej stronie. Tam bym sprawdził czy jest ok . Albo przynajmniej która to wtyczka

wtyka syreny trzy pinowa pin 1 kabelek liliowo-biały do sterownika komfort wtyka czarna 32 pinowa pin nr. 16

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Syrena ma trzy przewody :

PIN 1 - sygnał do MOFORTU ( kabelek FIOLET/BIAŁY) wtyka 32 PIN PIN16
PIN 2 - masa
PIN 3 - ZASILANIE do bezpiecznika PIN 12 ( duza wtyka po lewej stronie)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Teraz moje pytanko przycisk w drzwiach to ¿ alarm ?

Mam takie cudenko w drzwiach kierowcy

I defakto niewiem jak to obslugiwac

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam tez mam taki problem na 99% jest to wina wody/deszczu od  2 dni jak pada to alarm sie wlacza czyli gdzies sie dostaje woda i jakis czujnik wariuje ale gdzie szukac czujnikow od czego zaczac ktos cos wie?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

d06c88f55ae2e5ba031aed2c8761a05c.jpg
Gdzie znajduje sie ten czujnik??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W szybie bocznej w części bagażnika.

Opublikowano
W szybie bocznej w części bagażnika.


Od bagaznika tam sie dostac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
W szybie bocznej w części bagażnika.


Od bagaznika tam sie dostac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Za dużo z tym raczej nie zrobisz, temat się przewijał na forum.

U brata wyskoczyło po przyciemnianiu szyb, nie było pomysłów co z tym zrobić - czujnik został wykodowany.

Opublikowano
Za dużo z tym raczej nie zrobisz, temat się przewijał na forum.
U brata wyskoczyło po przyciemnianiu szyb, nie było pomysłów co z tym zrobić - czujnik został wykodowany.


Aha no bo chyba przez to sie alarm wlacza albo od zamka klapki od paliwa, rozebralem tylna klape i mialem tez uszkodzony zamek w tlnych drzwiach i nadal sie alarm załącza [emoji52]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.