Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!Znalazlem tunera w holandi ktory mowi ze jest wstanie podkrecic moj silniczek do 200PS :evil: i 65Nm cala zabawa"only 500euro" :confused4:

Gosc daje 2h testu jak sie nie spodoba to bez zadnych kosztow powraca do seri.

Chyba powaznie sie nad tym zastanowie :mysli:chociaz piec stow droga nie chodzi,kurcze ale taka moc :shocked:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

polecam

http://www.fasttuning.eu/

taniej i 100Nm +

targuj się z holendrem :kox:

Opublikowano

czekamy na rezultaty [wykres]

Opublikowano

i ten pomiar na hamowni zrób w PL :cool1::wink4:

Opublikowano

Witam!Znalazlem tunera w holandi ktory mowi ze jest wstanie podkrecic moj silniczek do 200PS :evil: i 65Nm cala zabawa"only 500euro" :confused4:

Nierealne.

Opublikowano

Witam!Znalazlem tunera w holandi ktory mowi ze jest wstanie podkrecic moj silniczek do 200PS :evil: i 65Nm cala zabawa"only 500euro" :confused4:

Nierealne.

a dlaczego? Rogal się kiedyś chwalił że podkęcił 163k pod 200k , był temat chyba nawet na tym forum.

Opublikowano

Podkrecil na lekko ponad 190PS (malika) - wiec mowie, ze 200 jest nierealne :tongue4:

Opublikowano

czytalem sporo na temat dlubania BDG i z tego co wyczytalem max to 195KM,ale bywaly takie co mialy przyrost zaledwie 5KM,chyba nawet rogal mial taki przypadek,wszystko zalezy od pompy,jedne pozwalaja na wiecej inne na mniej.

PS.poza tym te konie i moment jest,powiedzmy szczerze,umowny :cool1:,na jednej hamowni bedzie 200KM,na innej 180KM :gwizdanie:

Opublikowano

na jednej hamowni bedzie 200KM,na innej 180KM :gwizdanie

nie widzę sensu rozpoczynać rozmowy na ten temat :cool1:

Opublikowano

Podkrecil na lekko ponad 190PS (malika) - wiec mowie, ze 200 jest nierealne :tongue4:

a wziąłeś pod uwagę że na świecie może być ktoś bardziej utalentowany? :tongue4:

Opublikowano

a wziąłeś pod uwagę że na świecie może być ktoś bardziej utalentowany? :tongue4

ja myslę, że CTV dałby radę zrobić ponad 200KM :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

czytalem sporo na temat dlubania BDG i z tego co wyczytalem max to 195KM,ale bywaly takie co mialy przyrost zaledwie 5KM,chyba nawet rogal mial taki przypadek,wszystko zalezy od pompy,jedne pozwalaja na wiecej inne na mniej.

a ja jestem ciekawy czy jest to realne, dzisiaj sie dowiem cos wiecej bo jestem umowiony do kolegi rogala, oczywiscie nie licze na 200 ale mam nadzieje ze pod 190 sie uda podejsc, bo przyrost 5KM to mnie troche lekko zdziwil :blink:

Opublikowano

a wziąłeś pod uwagę że na świecie może być ktoś bardziej utalentowany? :tongue4

ja myslę, że CTV dałby radę zrobić ponad 200KM :cool1: :gwizdanie:

Z litra :)

Opublikowano

a wziąłeś pod uwagę że na świecie może być ktoś bardziej utalentowany? :tongue4

ja myslę, że CTV dałby radę zrobić ponad 200KM :cool1: :gwizdanie:

Z litra :)

moze bardziej za litra .... :polew:

Opublikowano

a ja jestem ciekawy czy jest to realne, dzisiaj sie dowiem cos wiecej bo jestem umowiony do kolegi rogala, oczywiscie nie licze na 200 ale mam nadzieje ze pod 190 sie uda podejsc, bo przyrost 5KM to mnie troche lekko zdziwil :blink:

Czekamy na wykres ;)

Opublikowano

a wziąłeś pod uwagę że na świecie może być ktoś bardziej utalentowany? :tongue4:

Nooo... tak, ale na razie nie widzielismy nigdzie takiego auta :wink4:

carnivore, masz dobra temp. na hamowanie :naughty:

Opublikowano

Nooo... tak, ale na razie nie widzielismy nigdzie takiego auta :wink4:

Oprócz tiptroników z AKP :nabijasie: :laghing2: :buahaha:

Opublikowano

carnivore, masz dobra temp. na hamowanie :naughty:

no wlasnie wiem, cos pizga tu u Was w tej stolycy... :polew:

Opublikowano

Nooo... tak, ale na razie nie widzielismy nigdzie takiego auta :wink4:

Oprócz tiptroników z AKP :nabijasie: :laghing2: :buahaha:

z których będziesz wąchał dym z rury :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.