Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera


bar.mag

Rekomendowane odpowiedzi

z których będziesz wąchał dym z rury :naughty:

OT: Może i będę. Ja się cieszę ze swojego paździerza. To dupowóz mający dawać szanse przetrwania przy wyprzedzaniu na trasie a nie wyscigówka. Do tego wystarcza mi to co mam :good:

Dziwnym trafem 2.5 tip tjuningują się wyraźnie lepiej niż 2.5 manual .... A silnik niby ten sam. Fucking unbelievable :przebiegly:

Pozdrawiam Krakusa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki to jest jest adres strony tego tunera

www.hartogtuning.nl

rozmawialem z nim osobiscie i nieujmujac naszym tunerom powiedzial ze to amatorzy ponoc pompa ma limit do 200KM ale on juz pracuje nad tym co by to obejsc. :chytry:

a to jest jedno autko od niego

http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=2hmrslcyou3

zobaczymy musze troche nad tym pomyslec jest to troche kasy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z nim osobiscie i nieujmujac naszym tunerom powiedzial ze to amatorzy ponoc pompa ma limit do 200KM ale on juz pracuje nad tym co by to obejsc. :chytry:

zobaczymy musze troche nad tym pomyslec jest to troche kasy :shocked:

hah, fajnie... tylko, ze do tej pory nikt do konca sobie z tym tematem nie poradzil. /chyba/

Rogal wstepnie obszedl limitery, ale sa inne problemy - jak koncowki wtryskow, ktore na wiecej nie pozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki to jest jest adres strony tego tunera

www.hartogtuning.nl

rozmawialem z nim osobiscie i nieujmujac naszym tunerom powiedzial ze to amatorzy ponoc pompa ma limit do 200KM ale on juz pracuje nad tym co by to obejsc. :chytry:

a to jest jedno autko od niego

http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=2hmrslcyou3

zobaczymy musze troche nad tym pomyslec jest to troche kasy :shocked:

He he he

Każdy tuner o swojej konkurencji pisze/mówi, że to amatorzy i druciarze. No, z wyjątkami, niektórzy z nich się znają. Wtedy o kolegach nie wypowiadają się źle :nabijasie: Przecież muszą jakoś przekonać klienta, że akurat u nich, a nie u konkurencji, warto wydać te EURO czy PLN. Marketingowy bełkot.

Ale wszyscy w PL to amatorzy? Niektórzy? Bo bez tego kwantyfikatora to stwierdzenie nic nie znaczy.

I nic nowego nie napisał: "pompa ma limit do 200KM ale on juz pracuje nad tym co by to obejsc" - wielu nad tym pracowało i pracuje i *uj z tego wychodzi. Mój wykres jest tego najlepszym przykładem.

Ale to, że "nad tym pracuje" ma jakieś konsekwencje dla osoby chipującej w tym momencie? "No, teraz i tak więcej niż 200KM nie będziesz miał, ale wiesz, PRACUJĘ nad tym" I co, qrfa, z tego? :polew:

---------------

Zanim wydasz te w pocie czoła zarobione 500 ojro przeczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/pompa_padla_gratulacje_dla_rogala-t21956.0.html;msg259415#msg259415

i poszukaj na forum o tuningowaniu v6 tdi. Na AKP jest też baaardzo ciekawy wątek na ten temat

O tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=77612&highlight=

-----------

2.5 tdi, powiedzmy od co najmniej AKE, od ilu lat jest na rynku? I do tej pory tego nie złamali? To już nie złamią albo jest to nieopłacalne kosztowo. Stosunek nakłady do efektu. Mam na myśli przeróbki mechaniczne a nie sam soft. Bo softem doszli już do ściany.

Przecież 2.5 tdi to już przeszłość, historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze AndyN ze troszku Ci cisnienie skoczylo spoko ja tez nie przepadam za takimi gosciami co niby wszystko najlepiej robia i nie maja szaczunku do reszty ale to chyba przypadlosc wszystkich wiatrakow :)

Chociaz mowil ze z BDH jest wiecej roboty.

Narazie virus odpada duzy koszt a poza tym jakby mi miala pompa kleknac to juz koniec :angry:

Kase musze zbierac bo mi sie dziecko ma urodzic w listopadzie :dance::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar.mag ja robiłem taki silnik jak ty masz 163 PS u Witka koszta jak za 1.9 TDi koni przybyło tylko 10 ale frajda z jazdy nie da sie opisac. Poprawiła sie dynamika auta. Na moim wyszło 170PS bo serja miała 160PS ale u ciebie moze wyjsc 180PS albo więcej . Dzwon do witka polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze AndyN ze troszku Ci cisnienie skoczylo spoko ja tez nie przepadam za takimi gosciami co niby wszystko najlepiej robia i nie maja szaczunku do reszty ale to chyba przypadlosc wszystkich wiatrakow :)

Chociaz mowil ze z BDH jest wiecej roboty.

Dodając do tego co napisałem powyżej: jak wszędzie są ewidentni partacze ale nie ma TEGO JEDYNEGO, który posiadł wiedzę. To nie misja na Marsa

Zanim zdecydowałem się na chip robiłem małe rozeznanie w tym temacie i opisuję po prostu co udało mi się dowiedzieć. Po to są fora żeby dzielić się wiedzą :good::wink4:

Narazie virus odpada duzy koszt a poza tym jakby mi miala pompa kleknac to juz koniec :angry:

Podejrzewam, że bardziej prawdopodobne jest, że po takim zabiegu klęknie turbinka. Po chipsie ma więcej roboty ;)

Przed chipsem przydałaby się diagnostyka silnika. Koleś który tego nie proponuje a od razu chipsa zarzuca to IMHO rzeźnik a nie tuner.

Kase musze zbierac bo mi sie dziecko ma urodzic w listopadzie :dance::banan:

Gratulacje. Noo, to świat się Ci zmieni, nic już nie będzie takie samo. Ale jak zacznie chodzić, uśmiechać się, mówić "tata", "mama" ... mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chipsem przydałaby się diagnostyka silnika. Koleś który tego nie proponuje a od razu chipsa zarzuca to IMHO rzeźnik a nie tuner.

ja znam przypadki gdzie diagnostyka była zrobiona , silnik nie sprawny a mimo wszystko auto dostało chipa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chipsem przydałaby się diagnostyka silnika. Koleś który tego nie proponuje a od razu chipsa zarzuca to IMHO rzeźnik a nie tuner.

ja znam przypadki gdzie diagnostyka była zrobiona , silnik nie sprawny a mimo wszystko auto dostało chipa :naughty:

Tuner to wyraźnie powiedział? Właściciel świadomie podejmował decyzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na AKP bylo 2.5 TDI V6 150 PS ktore po samym sofcie mialo 200 PS .... [tylko ze tam chyba nie bylo lejcow na pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na AKP bylo 2.5 TDI V6 150 PS ktore po samym sofcie mialo 200 PS .... [tylko ze tam chyba nie bylo lejcow na pompie

Ano nie bylo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...