Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka parowa-warto?


bialy986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem myjki parowej ręcznej.Teraz w Lidlu jest za 99zl.Kobiecie przydała by się w domu a ja z myślą o czyszczeniu plastików i kokpitu w audi.

Używa ktoś z Was takiej maszynki,warto zainwestować?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ale ostatnio oddałem swoje auto do czyszczenia parą na myjnie i bardzo ładnie wyczyścili mi gorącą (suchą) parą. Pełna dezynfekcja i nie ponalewane wody jak przy praniu tapicerki odkurzaczami piorącymi.. Takie urządzenie to dobra sprawa..

Edytowane przez tomekk30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki - Ja rozumiem że każdy kupuje to na co go stać w danej chwili .

Ale parownicą za 99zl , nie podziałasz ZA WIELE .

Lepiej sobie daruj , miałem trochę lepsze urządzenie niż te z lidla i praca takim sprzętem to była lipa .

Tutaj może się odezwie jakiś mądry który stwierdzi że ma i sobie chwali ,ale mnie nie przekona .

Po pierwsze nalejesz powiedzmy 1 l wody i będziesz czekać dłużej jak się nagrzeje nż będziesz tym 1 litrem pracować .

Potem znowu musisz nalać wodę i taka zabawa.

Następnie stwierdzisz że straciłeś czas i prąd a efektu niema .

Tutaj jest mały wybór urządzeń wartych polecenia .

Ja stałem również nad takim dylematem , ponieważ przetestowałem na swojej skórze te tanie i lepsze urządzenia

,a ponieważ chciałem ulatwić sobie sprzątanie to musiałem podjąć decyzję i kupić profi sprzęt Karchera DE4002

Tutaj znalazłem używkę (lepsza taka niż nowa z lidla)

http://allegro.pl/profesjonalna-parownica-karcher-de-4002-koncowki-i4620008269.html

możesz nią nonstop pracować -

ma 2 zbiorniki na wodę (w jednym się grzeje , w drugim dolewasz wodę)

masz do wyboru różne tryby :

sama para

sama woda

para z wyrzutem wody -ta funkcja jest najlepsza np do czyszczenia WC i nie tylko .

Myślę że jeszcze , znajdziesz tańsze nowe Karchery serii CS - ale tutaj ci nie doradzę bo ostatnio nie śledzilem tych nowych modeli ,

ale i tak bedą lepsze nić te z Lidla -

Twój wybór -ale ja odradzam kupna zabawki -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za taki obszerny poradnik.Niestety mieszkam w bloku,wiec taki kombajn mi się nie przyda,szukam czegoś podręcznego ale i praktycznego.Jak bym miał możliwość to bym się zaopatrzyl w konkretny sprzet-myjka,pianownica. Tego z Lidla i tak nie kupiłem. :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś kupiłem nową myjke za 300pln z polskiej produkcji . . Miała miec 180barów .. Okazało się że normalnie że to zwykła polewaczka :facepalm: :facepalm: :facepalm: już nigdy nie będę się łudził że coś dobrego kupie za grosze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupowac to chyba tylko dobrą, ja uzywalem i roznie to wychodzilo, do kafelkow super, ale w aucie, wiekszosc elementow jest wypukla, lepiej dobry srodek i scierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...