Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ARJ 2.4 165 KM] Audi a4 b5 1999r Nie pali na któryś cylinder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie umiem aż tak wyjaśnić . Robił mi to znajomy . Bo wyskakiwal błąd od skrzyni że nie może sie połączyć ze sterownikiem .

wyżej dodałem zdjęcie z błędem...taki miałeś..??
Nie dam sobie ręki obciąć ale na 90% tak . Napisz do kolegi "cwiara" on mi to ogarnął może pamięta to kodowanie jeszcze :wink:
Opublikowano
  • Autor

Nie umiem aż tak wyjaśnić . Robił mi to znajomy . Bo wyskakiwal błąd od skrzyni że nie może sie połączyć ze sterownikiem .

wyżej dodałem zdjęcie z błędem...taki miałeś..??
Nie dam sobie ręki obciąć ale na 90% tak . Napisz do kolegi "cwiara" on mi to ogarnął może pamięta to kodowanie jeszcze :wink:

Dzięki Karol, napisze do niego...... zobaczę co mi odpisze...

Opublikowano

Podaj jaki masz numer sterownika i od jakiego rocznika - sprawdze jakie powinno być kodowanie

A ten błąd jest związany z tym że sterownik jest zakodowany na automat.

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

Cześć Michał już poradziłem przekodowałem sterownik z pomocą "cwiara"

Edytowane przez MEL0N

Opublikowano

A masz błędy SAI?

Rozumiem że masz ten układ w ARJ? A z jakiego silnika masz ten sterownik?

Z tego co się domyślam nie da się tego po prostu włączyć czy wyłączyć VAgiem - chyba tylko grzebanie w ECU

Opublikowano
  • Autor

Błędu nie mam....?

Nie wiem z jakiego silnika mam bo sprzedający powiedział że ma ich pełno i nie pamięta,znalazłem coś takiego na innym forum

http://obrazki.elektroda.net/59_1256574397.jpg

nie wiem gdzie to jest we vagu ze bym zobaczył jak jest u mnie...

Edytowane przez MEL0N

Opublikowano

Skoro błędu nie ma to po co kombinować.

To co wrzuciłeś fotke to jest Readiness - jak wejdziesz w Vag-u w sterownik silnika to będziesz miał koło Fault Codes

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

Witam już nic nie kombinuje brak błędów i sonda sie wypaliła tez nie ma już błędu... :)

Pozdrawiam :banan:

Edytowane przez MEL0N

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam! jestem tu nowy i po przeczytaniu całego posta aż się boję żeby nie było tego samego u mnie... tzn, było wszystko dobrze dopóki nie padła cewka, wymieniłem ją i na początku było dobrze ale już nie (chodzio tą nierówną pracę tak jakby nie chodziła na którymś garczku) teraz chcę wymienić świece i kable tylko powiedzcie czemu to to tak jest i czy to mi pomoże bo powiem szczerze że nie ładnie już wyglądają, i pomóżcie mi ze świecami jakie???

Opublikowano

Kable i swiece NGK

Opublikowano

A jak sądzicie pomoże to czy nie, bo zauważyłem że jak delikatnie dodaję gazu podczas jazdy (naprawdę delikatnie) to samochód tak jakby miał moc, a jak dodam więcej to silnik przestaje równo pracować. gratis wczoraj podczas odpalenia z kabli (aku padło) komputer pokazał mi pulpit jakbym miał automat i po chwili zniknął przez 5 sek było ok silnik chodził aksamitnie równo itp, i później znowu na któryś cyl nie latał... ja już nie wiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ja zacząłem od wymiany świec kupiłem takie: BOSCH PLATINUM Elektrode Irydium FR7KI332S jedno elektrodowa i jestem z nich zadowolony silnik pracuje równiej a miałem 4-elektrodowe,wymień świece i zobaczysz może pomoże, a jak nie to musisz kombinować tak jak ja i mi się udało na szczęście :) podepnij vag i zczytaj błędy.

Pozdrawiam

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Sorka że piszę dopiero teraz, ale cierpiałem na brak czasu. Więc tak. Świece, przewody, kolejna cewka zostały wymienione, błędy tylko airbag i czujnik temperatury oleju, sprawdzona elektryka, sondy, obciążenie silnika wszystko ok, więc padł pomysł zapchanych katów zostały zastąpione strumienicami i.... .... i dalej nic... co teraz? :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.