Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi A4 B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://vaglog.rtnet.pl/log_186442.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186441.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186440.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186439.html

strasznie trzepie i buczy od 1800 do 2300 obrotow wtryski byly regenerowane 3 miesiace temu plus nowy dwumas i turbo;/egr zaslepiony...

jeszcze raz prosze o analize i czy takie dawki moga wynikac z roznicy cisnien na cylindrach ?


http://vaglog.rtnet.pl/log_186442.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186441.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186440.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186439.html

strasznie trzepie i buczy od 1800 do 2300 obrotow wtryski byly regenerowane 3 miesiace temu plus nowy dwumas i turbo;/egr zaslepiony...

jeszcze raz prosze o analize i czy takie dawki moga wynikac z roznicy cisnien na cylindrach ?

Pierwszy raz zrobilem logi. Poprosze o ocene i wogole o podpowiedz czy sa dobrze wykonane....


czy ktos moze napisac cos na temat tych logow??? :huh:

Edytowane przez marek89

Opublikowano

Wtryski umarte

Opublikowano
  • Autor

Wtryski umarte

dzieki za odpowiedz...myslalem ze moze to jeszcze wynikac z roznicy na cylindrach ale coz...;/

Opublikowano

gdzie regenerowales pompowtryski?

Opublikowano
  • Autor

gdzie regenerowales pompowtryski?

jakis zaklad w Sandomierzu poprostu mechanik ich tam odeslal. tragedia;/ narazie jestem w uk i szukam nowych. dodam logi jak wloze nowe pompki;/

Opublikowano

u mnie dalej lipa , kopci , nie ma mocy od dolu, podmienilem zawor elektr. od turbiny http://allegro.pl/zawor-turbiny-egr-n75-audi-skoda-seat-vw-1-9-tdi-i4612840002.html na chwile na ale pod reka mialem taki od 2.5tdi ( nie wiem czy dobrze robilem ze go podmienilem)ale nic sie nie zmienilo, dalej kopcil i brak mocy od dolu......zerknalem na turbine - lopatki wygladaja ok ...ponizej filmik...

https://www.youtube.com/watch?v=HoEnEL01yY4&feature=youtu.be

co mozna jeszcze zrobic?

Opublikowano
  • Autor

u mnie dalej lipa , kopci , nie ma mocy od dolu, podmienilem zawor elektr. od turbiny http://allegro.pl/zawor-turbiny-egr-n75-audi-skoda-seat-vw-1-9-tdi-i4612840002.html na chwile na ale pod reka mialem taki od 2.5tdi ( nie wiem czy dobrze robilem ze go podmienilem)ale nic sie nie zmienilo, dalej kopcil i brak mocy od dolu......zerknalem na turbine - lopatki wygladaja ok ...ponizej filmik...

https://www.youtube.com/watch?v=HoEnEL01yY4&feature=youtu.be

co mozna jeszcze zrobic?

u mnie od wtryskow tez z dolu muli okropnie i szarpie... do tego miedzy 1800 a 2100 obrotow silnik wpada w wibracje jakies dziwnie i chodzi jak traktor. zrob logi i wklei moze ktos cos uwidzi.

Opublikowano

wymienilem podkladki , poprzednie byly wadliwe - ciensze niz powinny byc i moc wrocila ;) ale jeszcze minimalnie kopci

Edytowane przez prezes4reral

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.