Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] do 2000 -2500 obr. idzie jak burza a potem opada z sił

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z moim audi 1,9 TDI z 97 roku. do 2000-2500 wszystko działa i ciągnie jak należy. To jest mój pierwszy diesel i na dodatek turbo i za bardzo narazie się nie orientuje co jest w nim grane. mam go raptem 3 dni. podłączyłem ją pod komputer i wyskoczył wielokrotnie powtarzający się bład czujnika ciśnienia w rurze dolotowej. wyjąłem go i zauważyłem olej w tej rurze jak również ten czujnik był cały umazany w oleju. Po zgaszeniu silnika zarówno na postoju jak i podczas jazdy i zapaleniu go ponownie wszystko tak jakby sie resetowało i znowu działa do wskazanych wyżej obrotów. czy to oznacza że turbina jest już padnieta czy można coś jeszcze z nią zrobić. proszę koledzy o opinie

* stosuj prosze własciwy prefix [Musashi]

Opublikowano

silnik wchodzi w tryb awaryjny - notlauf,

przyczyny moga byc rozne sprawe wyjasni podlaczenie VAG spr bledow i wykonanie logow

Opublikowano

kierowniczka turbiny do czyszczenia zacina się :mysli: natomiast olej w układzie dolotowym to sie zdarza i nie zawsze oznacza że turbo kwalifikuje się od razu do wymiany

Opublikowano

olej w dolocie to poproestu norma , a nie sie zdaza :) wiec tym sie nie stresuj - no chyba ze na kazdej zlaczce masz juz zacieki - czyli kapie kropla po kropli

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

złe podłączenie przewodów od układu pneumatycznego. radze udawać sie do dobrych mechaników, którzy znają sie na rzeczy i mają do tego odpowiedni sprzęt. w przeciwnym razie narazicie się na niepotrzebne koszty. u mnie miałem wymienić turbine ok.2000zł i czujnik ciśnienia w rurze dolotowej 400 zł Sprawdzenie i odpowiednie podłączenie przewodów ukłądu pneumatycznego to wydatek w moim przypadku 150 zł. Nie trzeba być matematykiem żeby zobaczyć ile zaoszczędziłem. Pozdrawiam wszystkich miłośników A4 :)

Opublikowano

szczerze to nie trzeba być mechanikiem ani matematykiem bo przewody podcisnienia w AFN -ie to żadna filozofia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.