Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a moze mala trase by zrobic? Zaplanowac wycieczke, odwiedzic kilka miejsc, po czym gdzies sie zatrzymac, spotkac, taki rajd?

mówisz i masz :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/spotkanie_z_przejazdem_wzdluz_wybrzeza_wschodniego-t136092.0.html;msg1626908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem,że to tylko jeden dzień,ale z doświadczenia wiem,że kilkudniowe wypady wymagaja większego wkładu w logistykę-sam nie za bardzo mam czas,żeby to ogarnąć,przynajmniej na razie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za póżno się zbieramy do tego wyjazdu.Niestety odpadam, w sobote pracuje.W następny weekend wyjazd do Londynu na spotkanie rodzinne.Może to przełożymy i ustalimy jakąś date z wyprzedzeniem 3 tygodniowym ? ,co o tym myślicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za póżno się zbieramy do tego wyjazdu.

eee tam pózno-od 29 maja info wisi... :wink4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:46_________________________________________________wpadnie ktoś do mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy następną date tego spotkania.Ja ciągle jestem zainteresowany,ale teraz już wszyscy liczą dutki i szykują się powoli do Polandu na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: Lipiec,sierpień odpada z wiadomych powodów ,okres urlopowy więc większość z nas wyjeżdża tu lub tam :) .Początek września byłby ok,moim skromnym :rolleyes: zdaniem.Co wy na to koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzesien dla mnie jest OK :) to bedzie juz nas piatka??? to juz jakiegos parkingu trzeba szukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie chłopaki wciągną w szajke to również najprawdopodobniej będe skłonny wkleić się w szaleństwo małe na M1 ;):P

320mil - ostry kawałek do pociśnięcia :) Ale cóż - może damy rade...

Ominą mnie wszelkie spoty AudiManiacs w okresie wakacyjnym a fajnie było by z kims się spotkać na piFFko :) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...