Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie moze ktos z Was juz to przechodzil i wie: Z powodu mojej stluczki 2 tygodnie temu bylem zmuszone z pewnych powodow na wymiane prawka z PL na UK. No i wypelnilem aplikacje wyslalem razem z nia PL prawko i dowod os. no i jak byk dzisiaj minelo 2 tyg. i dostalem prawko full UK ale bez mojego dowodu os. :wallbash: Zwariowalem troche i dzwonie do nich no i otrzymalem info ze dowod dojdzie w przeciagu 2 tyg. no i w moim przypadku siadlem na dupe bo juz 2 tyg. temu powinienem byc w PL i czekalem na te dokumenty jak na wygrana w lotto a tu taki myk... czy ktos mial podobna sytuacje ze dowod doszedl pozniej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - z prawkiem niestety należy wysłać jeden z dokumentów j.w. ...

Ewcia mówi, że dostała je osobno ale w przeciągu dosłownie kilku dni ... Tak przynajmniej jej sie wydaje ... a wiec co teraz Dawid??

Ech.... jezeli dojdzie dowod do przyszlego czwartku to jade do PL jezeli do konca tygodnia nie dojdzie niestety z urlopu juz nici. Moje kibietki beda musialy wrocic samolotem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądż dobrej myśli może dostaniesz na dniach. Nie wysyłają razem bo w razie zagubienia giną dwa papierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez prawka mozna probowac jechac, sam nawet raz jechalem bo zdalem egzamin na kat. A w PL i dojechalem, prawko wyslal mi tata poczta ale bez dowodu to juz d*pa, miejmy nadzieje ze dojdzie ale tutaj z tymi deklami to nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzalbym sie ale 4 wrzesnia musze byc na weselu naszego wspolnego kolegi Etronica i obiecalem mu ze bede. Zreszta w ten weekend tez jedno wesele juz mnie ominie i to mnie najbardziej wkurza :wallbash:

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 10:45_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-18893-Rosyjscy-mechanicy-poznaja-dzialanie.html Jak dla mnie rekord swiata w glupocie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten filmik ,w życiu bym tego nie wymyślił . Zajebjaszcze to było :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie raz strzelalem z poduszek (stare czasy w PL) i musze przyznac ze ten czlowiek ma naprawde szczescie ze zyje. To co potrafi zrobic poduszka to wiekszosc nie uwierzy... Do tego uzyli poduszki ktora ma najsilniejszy ladunek. Ale w Rosii wszystko dozwolone :)

Dla porownania tego samego typu poduszka w audi A4 B5 wystrzelona w nieduzym garazu ale przy zamknietych drzwiach auta potrafi otworzyc drzwi garazowe takie zamykane od gory. Przetestowane osobiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odbiegne od tematu :decayed: troche...EUROCHIP, jako "byly" :wink4: uzytkownik A3 1.8T uwazasz, ze warto kupic S3 8L czy lepiej kupic "zwykle" A3 1.8T i ewentualnie bawic sie w przerobki? czy jest sens placenia za znaczek S3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wciaz jestem wlascicielem bo auto prawdopodobnie zostanie w rodzinie jako zabawka do modyfikacji. Co do tego co lepsze to musisz wiedziec jakie moce Cie interesuja i ilosc drzwi bo w 8L S3 byly tylko 3 drzwiowe dlatego bylem zmuszoy wybrac zwykla wersje. Jezeli wystarczy Ci ok 210KM to nie ma sensu placic za jak to piszesz znaczek bo tyle mozna softem zrobic A3 1.8T 180KM. Jezeli chcesz wiecej to lepiej kupic S bo jest to lepsza baza pod modyfikacje.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 23:12_________________________________________________Jak cos to mam 2 liczniki od S3 do sprzedania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...