Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eurochip padł na Turbine , to ja nie mam powodów do narzekania. W niedzielę pojechałem na wymianę opon i ciapak używał Air Gun do odkręcenia śrub ,również do tej specjalnej. Obrobił ją i powiedział : Brother do you have big problem I cant open lock wheel nut!!!. Niech go szlag trafi.Jestem w gorącej wodzie kąpany i chciałem od razu ją odkręcić zamiast poczekać do poniedziałku i zamówić nowy klucz . Tłukłem młotkiem i przecinakami kilka godzin aż po poharataniu felgi ją zdjąłem.Opony wymieniłem . Wczoraj pojechałem do serwisu i mieli od razu ten klucz do mojej śruby. Moja wściekłość nie miała granic.[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 00:14_________________________________________________

Nie smiac sie prosze :angry:

Turbo niestety mialo sporo przelatane i nie wytrzymalo tempa rozwoju tak wiec czas na nowe ... wydatki :gwizdanie:

Nowe kupowałem za 420 fuli.Mam namiary na tą firmę . Jest ona obok Leeds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale nakrętka kręci się razem z trzpieniem amortyzatora tak ?.Ok. odpowiedziałem w tamtym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale nakrętka kręci się razem z trzpieniem amortyzatora tak ?.Ok oi w tamtym wątku.

tak :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś autko w którym padło turbo i po wymianie na nowe kopcił jak komin fabryczny ale po jakimś czasie mu przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz trzeba ustalić,czy być w hotelu,czy w B&b-jeśli hotel-to i restauracja w jednym miejscu-jeśli B&b dochodzi element "rozproszenia" po mieście :decayed: z drugiej strony-mamy się spotkać i pogadać,a nie najebać-to drugie to tylko dodatek :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:26_________________________________________________jaka cisza... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie odpadam panowie problemy z kasa,jak nie urok to sraczka i zawsze cos mi wypadnie a teraz jeszcze na dodatek auto przestalo mi jezdzic......... :wallbash:

nie ma problemu-obawiam się,że wielu z nas oszczędności dopadną,bo idą święta i każdy,albo zostaje tu,albo jedzie do polski-ja na przykład jadę, :wink4:

tak,czy inaczej-pieniądze z nieba nikomu nie spadają... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniądze z nieba nikomu nie spadają... :wink4:

No i wszystko poszlo w piz*u a ja caly czas myslalem ze sie doczekam tej kasy lecacej z nieba w UK :shocked:

:decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...