Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie smiac sie prosze :angry:

Turbo niestety mialo sporo przelatane i nie wytrzymalo tempa rozwoju tak wiec czas na nowe ... wydatki :gwizdanie:

Jesli Cie to interesuje to moge sie zapytac u mnie w miescie o nowke sztuke pod nosem mam punkt ktory sprzedaje nowe i regenerowane daj znac jak by co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie smiac sie prosze :angry:

Turbo niestety mialo sporo przelatane i nie wytrzymalo tempa rozwoju tak wiec czas na nowe ... wydatki :gwizdanie:

Wielkie dzieki za checi ale kupilem juz regenerowane.

Jesli Cie to interesuje to moge sie zapytac u mnie w miescie o nowke sztuke pod nosem mam punkt ktory sprzedaje nowe i regenerowane daj znac jak by co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie pisalem czy bym jechal czy nie ale u mnie tez z kasa lipton :thumbdown: jeszcze laptop padl, a polska sie zbliza same wydatki :thumbdown: chociaz kupilem biale dekory, 1be i lampy polift w tym tyg bede bral i koniec wydatkow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie pisalem czy bym jechal czy nie ale u mnie tez z kasa lipton :thumbdown: jeszcze laptop padl, a polska sie zbliza same wydatki :thumbdown: chociaz kupilem biale dekory, 1be i lampy polift w tym tyg bede bral i koniec wydatkow :decayed:

to sie nie chwal przed tylko pokaz zdj po modzeniu,

PS napisz na prv albo na kom albo zadzwon albo przyjedz i powiedz gdzie kupujesz lampy polifty bo ja tez powoli szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że jesteś z nami ,czy to w PL. czy w UK. :good: W Polandii kupisz audiczke która będzie miała kierownice z dobrej strony :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak na prawde Znaczy kierownica z dobrej strony Bo ja myślałem ze to my mamy po tej dobrej stronie

My mamy te popsute :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak na prawde Znaczy kierownica z dobrej strony Bo ja myślałem ze to my mamy po tej dobrej stronie

nie wiem kto jaka i gdzie kiere ma ale normalnie to chyba znaczy po lewo, no nie?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze odwiedze ich i bede mogl dumnie pochwalic sie tym ze mialem przyjemnosc uczestniczyc w klubie na wyspach i tym ze mialem mozliwosc poznac tylu wspanialych ludzi ktorzy tam mieszkaja i maja taka sama pasje co ja CCCO :) a co do kierownicy zebyscie nie klucili sie po ktorej stronie jest dobra a po ktorej zepsuta to poszukam takie AUDI takie ktore ma po srodku :kox::polew::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na stale wrociles do kraju? ;(

nie dość,że audi starcił,to i neta Mu też zabrali...nic nie pisze,albo taki zabiegany... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak tyra od zmierzchu do świtu, to Polska inne realia. Jak chce żyć tak jak tutaj to musi zapie.....ć jak wściekły :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak tyra od zmierzchu do świtu, to Polska inne realia. Jak chce żyć tak jak tutaj to musi zapie.....ć jak wściekły :angry:

to niech wraca... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...