Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak gorącego nawiewu - ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Klubowicze,

piszę do Was z problemem bo na pewno ktoś ten temat przerabiał. W mojej A4 nie działa ogrzewanie :/ Poczyniłem pierwsze kroki natomiast nie dały pozytywnego rezultatu :(

Na tą chwilę zrobiłem:

- wymieniłem płyn chłodniczy oraz wyczyściłem cały układ - oby dwie rury w wchodzące do ściany grodziowej są gorące

- bezpieczniki wszystkie ok

- climatronic sprawny - czujnik wew temp zmniejsza nadmuch po obniżeniu na nim temp.

- wyczyściłem silniczek znajdujący się za climatronic - klapy pracują normalnie, bo słychać "bzyczenie"

- obwód zamknięty funkcjonuje prawidłowo

Jakieś pomysły ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem, pozdrawiam!

Opublikowano

układ do nagrzewnicy odpowietrzony ?

Opublikowano

U mnie była uszczelka pod głowica ale oprócz tego że samochód nie dmuchał ciepłym to do tego jak dostał w kocioł to się przegrzewał.

Opublikowano
  • Autor

układ do nagrzewnicy odpowietrzony ?

Jak najbardziej w b5 odpowietrzał się już sam :)

U mnie była uszczelka pod głowica ale oprócz tego że samochód nie dmuchał ciepłym to do tego jak dostał w kocioł to się przegrzewał.

To u mnie temp 90`C jak w zegarku i nigdy więcej nie miał po rozgrzaniu.

Opublikowano

Podepnij kompa i sprawdz czy z tym klimatronikiem napewno wszystko w porządku.

Opublikowano
  • Autor

Podepnij kompa i sprawdz czy z tym klimatronikiem napewno wszystko w porządku.

Dzięki bardzo za wskazówkę natomiast wiem, że pierwsze modele miały mało czujników i VAG niewiele daje możliwości :) Grztom a masz może link do dobrego programu VAG bo moja wersja jest bardzo uboga.

Opublikowano

A nagrzewnica wgl sprawna ? Całkowicie zimne powietrze leci czy letnie ?

Opublikowano
  • Autor

A nagrzewnica wgl sprawna ? Całkowicie zimne powietrze leci czy letnie ?

Całkowicie zimne, ale z tego co wiem to skoro oby dwie rury wchodzące do ściany grodziowej są gorące to nagrzewnica jest sprawna. Regulowanie temp na climatronic na funkcji auto powoduje zwiększenie, bądź zmniejszenie intensywności nawiewu...

Opublikowano

Jak ja mialem problem z zimnym powietrzem to winny był elektrozaworek z recylkulacji powietrza po wymianie jeszcze potrebna była adaptacja klimatronika i znowu gorąco :) VAG 4.9 dał spokojnie rade teraz juz uzywam innego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam:-). Panowie mam problem z moim nowym nabytkiem (A4 2,8 benzyna 1999r.) W samochodzie podczas jazdy 90 stopni temperatura spada do 70 i leci zimne powietrze z nawiewow. Prosze o podpowiedz co sietam moze dziac. Bo szczerze nie wiem odczego zaczac. Pozdrawiam Asia

Opublikowano

termostat sprawdź czy trzyma dobrze może puszczać i wychładza u mnie tak było

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.